کد خبر: 67728

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۳/۱۸ - ۸:۲۳

حجت الاسلام محمدی، امامت جماعت مسجد ۵ تن آل عبای املش شد

شب گذشته پس از نماز مغرب و عشا مراسم تودیع و معارفه امام جماعت مسجد ۵ تن آل عبا در املش برگزار شد و حجت الاسلام محمدی بعنوان امام جماعت این مسجد معرفی گردید. به گزارش خبرنگار املش ما، شب گذشته در آستانه آغاز ماه مبارک رمضان مراسم تودیع و معارفه امام جماعت مسجد پنج تن […]

شب گذشته پس از نماز مغرب و عشا مراسم تودیع و معارفه امام جماعت مسجد ۵ تن آل عبا در املش برگزار شد و حجت الاسلام محمدی بعنوان امام جماعت این مسجد معرفی گردید.

به گزارش خبرنگار املش ما، شب گذشته در آستانه آغاز ماه مبارک رمضان مراسم تودیع و معارفه امام جماعت مسجد پنج تن آل عبا کیازنیک در املش برگزار شد.

در این مراسم از زحمات حجت الاسلام مرتضی پور تقدیر شد و حجت الاسلام جلال محمدی به عنوان امام جماعت جدید این مسجد معرفی گردید.

حجت الاسلام عزیزی در حاشیه این مراسم به خبرنگار ما گفت : در شهرستان املش ۱۲۸ مسجد وجود دارد که بیش از ۸۰درصد آنها جهت برگزاری آداب ماه مبارک رمضان آماده سازی شده است.

سرپرست تبلیغات اسلامی املش ادامه داد : تا روز چهارشنبه تعداد روحانیون اعزامی به مساجد املش نیز اعلام خواهد شد.

 

 

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 1

کل نظرات :1

  • رضا - املش

    تاریخ : ۱۸ - خرداد - ۱۳۹۵

    اکثر مساجد شهرستان املش منجمله مسجد پنج تن آل عبای کیازنیک از نشا ط و پویائی لازم به جهت برپائی مراسمات مذهبی از قبیل نمازهای جماعت با شکوه و سخنرانی های جذاب و پر مخاطب برخوردار نبوده مضافا اغلب ائمه جماعات مساجد از سواد فقهی وروشنگری و بصیرت سیاسی لازم در جهت جذب مخاطبین جوان و نوجوان بی بهره بوده و به باور افکار عمومی متولیان امور فرهنگی شهرستان هم جدیت و پشتکار لازم در رسیدگی به امور مساجد را نداشته و ندار ند …..


    پاسخ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد