کد خبر: 67725

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۳/۱۷ - ۱۴:۲۳

تقدیر از فعالیت های تبلیغات اسلامی املش توسط نیروی انتظامی+عکس

 صبح امروز مسئول عقیدتی سیاسی انتظامی املش با سرپرست اداره تبلیغات اسلامی دیدار نمود و از فعالیت های این اداره در اجرای مراسم و مناسبت های مذهبی تقدیر نمود. به گزارش خبرنگار املش ما، حجت الاسلام کشتکار در دیدار صبح امروز با سرپرست تبلیغات اسلامی املش گفت: دین اسلام برای جامعه امنیت را ضروری دانسته و انتظار […]

 صبح امروز مسئول عقیدتی سیاسی انتظامی املش با سرپرست اداره تبلیغات اسلامی دیدار نمود و از فعالیت های این اداره در اجرای مراسم و مناسبت های مذهبی تقدیر نمود.

تقدیر از عزیزیبه گزارش خبرنگار املش ما، حجت الاسلام کشتکار در دیدار صبح امروز با سرپرست تبلیغات اسلامی املش گفت: دین اسلام برای جامعه امنیت را ضروری دانسته و انتظار دارد نباید کسی احساس ناامنی داشته باشد.

مسئول عقیدتی سیاسی انتظامی املش ادامه داد:  نیروی انتظامی امروز بازوی توانا در برقراری امنیت است و در همین راستا نیز در برپایی مراسمات دینی و مذهبی با اداره تبلیغات اسلامی تعامل و همکاری خوبی دارد.

وی خاطرنشان کرد: اجرای برنامه های فرهنگی در محدوده یک دستگاه فرهنگی نمی گنجد و به تنهائی قابل اجرا نیست، بلکه همکاری و همراهی همه دستگاه های فرهنگی مورد نیاز است.

در پایان از فعالیت های فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی قدردانی و با اهدای هدیه از حجت الاسلام عزیزی تقدیر شد.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد