کد خبر: 67702

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۳/۱۵ - ۲۰:۳۸

روحانی در املش ماندنی شد/ ابقاء امام جمعه برای ۳سال دیگر

حجت الاسلام تقی روحانی که ۷ تیر ۹۲ بعنوان امام جمعه املش معرفی شده بود ، از ابقایش بمدت ۳ سال دیگر خبر داد. به گزارش خبرنگار املش ما ، جمعه ۷ تیرماه سال ۱۳۹۲ حجت الاسلام طیبی پس از سه سال حضور در جایگاه امام جمعه شهرستان املش تودیع شد و حجت الاسلام تقی […]

حجت الاسلام تقی روحانی که ۷ تیر ۹۲ بعنوان امام جمعه املش معرفی شده بود ، از ابقایش بمدت ۳ سال دیگر خبر داد.

امام جمعه املشبه گزارش خبرنگار املش ما ، جمعه ۷ تیرماه سال ۱۳۹۲ حجت الاسلام طیبی پس از سه سال حضور در جایگاه امام جمعه شهرستان املش تودیع شد و حجت الاسلام تقی روحانی که اصالتا لنگرودی بود و امام جمعه محمودآباد قزوین برعهده داشت بعنوان امام جمعه جدید املش معرفی گردید.

حجت الاسلام روحانی در سه سال حضورش پیگیر مصلی نیمه تمام املش شد و در جلسه هفتاد و نهم ستاد نمازجمعه شهرستان املش که در مصلی برگزار میشد از ابقایش در سمت امام جمعه املش خبرداد.

وی گفت: با حکم شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور برای یک دوره سه ساله دیگر ابقاء  و در این شهرستان ماندنی شدم.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :2

 • حسن

  تاریخ : ۱۵ - خرداد - ۱۳۹۵

  امیدوارم منشا خیر و برکت باشد ولی هر چه مردمی تر بودن و قدرت جاذبه داشتن این امام بزرگوار باعث میشود تا نام نیکی از او به یادگار بماند نه تشریفاتی بودن حتی در ملاقات های عمومی !!! انشاءالله در مورد افراد دور و بر خود تجدید نظر شود!!!!!!!!!


  پاسخ

 • رضا - املش

  تاریخ : ۱۶ - خرداد - ۱۳۹۵

  اگر بگوئیم دغدغه اصلی امام خمینی ( ره ) برای اقامه نمازجمعه فقط بالا بردن آمار ائمه جمعه و نیروهای ستادی و یا ساختن مصلی نبوده بلکه حضور مردم به خصوص جوانانی بوده که در دهه اول انقلاب برای رفتن به نمازجمعه سر از پا نمی شناختند سخنی به گزافه نگفته ایم دغدغه ای که هم اکنون از فرمایشات مقام معظم رهبری قابل درک می باشد . این که روند برگزاری نمازجمعه در املش به چه سمت و سوئی رفته که نسبت حضور مردم و جوانان در نمازهای جمعه کمرنگ گردیده نیاز به آسیب شناسی علت پدیده مذکور دارد هر چند بعضا سخنان و موضع گیریهای نسنجیده برخی از ائمه جمعه در خصوص مسائل سیاسی فرهنگی وانتخاباتی و …. می تواند در عدم مشارکت و حضور مردم در نمازهای جمعه تاثیر گذار باشد .


  پاسخ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد