کد خبر: 67647

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۳/۱۲ - ۱۵:۵۳

در آستانه ماه مبارک رمضان؛ مسجد شهدای املش با حضور مسئولین غبار روبی شد +تصاویر

عصر امروز  در آستانه ماه مبارک رمضان با حضور مسئولین شهرستان املش ، مسجد شهدای این شهر غبار روبی شد. به  گزارش خبرنگار املش ما ، عصر امروز در آستانه ماه مبارک رمضان مسجد شهدای شهر املش با حضور مسئولین غبار روبی و عطر افشانی شد. سرپرست  تبلیغات اسلامی شهرستان املش در حاشیه این مراسم به […]

عصر امروز  در آستانه ماه مبارک رمضان با حضور مسئولین شهرستان املش ، مسجد شهدای این شهر غبار روبی شد.

به  گزارش خبرنگار املش ما ، عصر امروز در آستانه ماه مبارک رمضان مسجد شهدای شهر املش با حضور مسئولین غبار روبی و عطر افشانی شد.

سرپرست  تبلیغات اسلامی شهرستان املش در حاشیه این مراسم به خبرنگارما گفت: مسجد خانه ارجمندی است که خداوند به بزرگ داشت آن امر فرموده و احترام به آن را تعظیم شعائر الهی دانسته است.

حجت الاسلام عزیزی افزود: هرساله به بهانه ورود ماه مبارک رمضان مساجد شهرستان با حضور اهالی متدین  غبار روبی و پاکیزه می گردد که شامل شستن فرش ها و حیاط مساجد ، گردگیری محراب و منبر و همچنین انجام برنامه های فرهنگی است.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد:   ۸۰ درصد مساجد شهرستان املش در ماه مبارک رمضان با حضور  روحانیون اعزامی و بومی منطقه نماز جماعت اقامه خواهد شد و ائمه جماعات علاوه بر اقامه نماز اول وقت ، نسبت به پاسخگویی به سوالات شرعی و شبهات نیز اقدام می نمایند.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :1

  • رضا - املش

    تاریخ : ۱۳ - خرداد - ۱۳۹۵

    به باور افکار عمومی مساجد شهر املش در غیر ایام ماه مبارک رمضان از پویایی و نشاط لازم برای انجام فرائض دینی و بر پائی مراسمات و سخنرانی های مذهبی برای تبین مسائل دینی و نو برخوردار نبوده واغلب ائمه جماعات سواد فقهی و بصیرت سیاسی لازم در جهت تنویر افکار عمومی و جذب مخاطب را نداشته و سازمان تبلیغات اسلامی که وظیفه ذاتی رسیدگی به امور مساجد را بعهده دارد در این خصوص خیلی ضعیف عمل می نماید .


    پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

کسب درآمد