کد خبر: 67617

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۳/۱۰ - ۶:۲۷

فرماندار املش : ابلاغی مبنی بر تغییرم در فرمانداری املش دریافت نکرده‌ام/ برای استقبال از محمودی فرش‌قرمز پهن می‌کنم

فرماندار املش با بیان اینکه شایعات مطروحه مبنی بر تغییرم در این فرمانداری در حد شنیده ها است، گفت: برای استقبال از محمودی فرش قرمز پهن می کنم. به گزارش املش ما، حسین اسماعیلیان در گفتگو با خبرنگار ۸دی در پاسخ به این سوال که خبرهایی در فضای مجازی مبنی بر تغییر در فرمانداری املش به […]

فرماندار املش با بیان اینکه شایعات مطروحه مبنی بر تغییرم در این فرمانداری در حد شنیده ها است، گفت: برای استقبال از محمودی فرش قرمز پهن می کنم.

اسماعیلیان فرماندار استانهبه گزارش املش ما، حسین اسماعیلیان در گفتگو با خبرنگار ۸دی در پاسخ به این سوال که خبرهایی در فضای مجازی مبنی بر تغییر در فرمانداری املش به گوش می خورد، مورد تایید است یا خیر، اظهار کرد: در بدنه فرماندار من به شنیده ها اعتنا نمی کنم.

وی با اشاره بر اینکه از این دست خبرها به گوش من هم خورده است، گفت: تاکنون ابلاغی که به من تغییر در فرمانداری را تایید کند داده نشده است.

فرماندار املش با بیان اینکه انتقال فرماندار شفت به این شهرستان از اخباری هست که وجود دارد، گفت: محمودی از رفقا و از نزدیکان من است.

اسماعیلیان با بیان اینکه این خبر را از محمودی هم جویا شده ام، گفت: برای استقبال از محمودی فرش قرمز پهن می کنم.

نماینده عالی دولت در شهرستان املش با اشاره بر اینکه من مایلم تا اگر این خبر صحت دارد ابلاغی به من ارسال شود، گفت: تا وقتی که در فرمانداری هستم امور محوله را به درستی انجام خواهم داد.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد