کد خبر: 67590

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۳/۰۸ - ۱۹:۵۰

دورخیز نماینده رودسر و املش برای جلوس بر کرسی هیئت رئیسه مجلس

روز اول مجلس دهم ، روز افتخار آفرینی برای اهالی رودسر و املش بود زیرا که منتخب دهم شان در مجلس شورای اسلامی توانسته بود تنها گیلانیی باشد که ریاست یکی از  شعب ۱۵گانه مجلس را برعهده بگیرد. به گزارش خبرنگار املش ما، بر عهده گرفتن ریاست شعبه سوم مجلس توسط اسداله عباسی نماینده رودسر و املش ، آغاز […]

روز اول مجلس دهم ، روز افتخار آفرینی برای اهالی رودسر و املش بود زیرا که منتخب دهم شان در مجلس شورای اسلامی توانسته بود تنها گیلانیی باشد که ریاست یکی از  شعب ۱۵گانه مجلس را برعهده بگیرد.

عباسیبه گزارش خبرنگار املش ما، بر عهده گرفتن ریاست شعبه سوم مجلس توسط اسداله عباسی نماینده رودسر و املش ، آغاز خبرهای خوشی برای نمایندگان و اهالی استان گیلان دارد.

از طرفی دیگر ارتباط خوب این نماینده مجلس باتوجه به سابق گذشته اش (یعنی نمایندگی ادوار هفتم و هشتم و وزیر سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی) با دیگر نمایندگان گیلانی و بسیاری از اهالی بهارستان پیش بینی میشود  وی به‌عنوان یکی از کاندیداهای هیأت رئیسه مجلس باشد.

به گزارش خبرنگارما ، اگر این اتفاق رقم بخورد ، اسداله عباسی اولین نماینده گیلانی در طول تاریخ مجلس شورای اسلامی خواهد بود که برکرسی هیئت رئیسه مجلس تکیه خواهد زد و تاثیر گذار در توسعه همه جانبه استان سرسبز گیلان خواهد شد و این اتفاق درصورتی رقم خواهد خورد که وحدت و اتفاق نظر در نمایندگان گیلانی مجلس باشد و فارغ از همه گرایشات از توان و ظرفیت ارتباطاتی خود با دیگر نمایندگان مجلس تلاش کنند این فرزند گیلان در هیات رئیسه جلوس کند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد