کد خبر: 67578

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۳/۰۸ - ۴:۲۹

معاون فرماندار به آرزویش نرسید!/آیا محمودی فرماندار جدید املش خواهد شد؟

مدتی پیش جنجال رسانه ای برای تغییر فرماندار املش توسط جناح خاص که نتوانسته بودند در انتخابات پیروز شوند حواشی بسیاری را در این شهرستان رقم زد. به گزارش خبرنگار املش ما ، جنجال رسانه ای برخی ها که نتوانسته بودند درانتخابات مجلس پیروز شوند ، به دنبال تغییر فرماندار املش برآمدند . تغییر حسین اسماعیلیان که […]

مدتی پیش جنجال رسانه ای برای تغییر فرماندار املش توسط جناح خاص که نتوانسته بودند در انتخابات پیروز شوند حواشی بسیاری را در این شهرستان رقم زد.

درویش محمودیبه گزارش خبرنگار املش ما ، جنجال رسانه ای برخی ها که نتوانسته بودند درانتخابات مجلس پیروز شوند ، به دنبال تغییر فرماندار املش برآمدند .

تغییر حسین اسماعیلیان که قبل از معارفه اش به سمت فرمانداری املش بازنشسته میشد،ولی سکان فرمانداری املش را برعهده گرفت و شنیده شد پس از دوماه حضورش در فرمانداری (قبل از پایان سال۹۴) حکم بازنشستگی برای وی صادر گردید.

در همان زمان که سرو صدای تغییر فرماندار به گوش میرسید ، گزینه سرپرستی فرمانداری را قرار شد به معاونش تحویل دهند ولی اسماعیل درویش که رایزنی بسیاری برای تحویل این سمت نموده بود به آرزوی چندساله اش نرسید.

بعداز منتفی شدن سرپرستی درویش ، در روزهای اخیر نام فرد دیگری برای سمت فرمانداری املش رسانه ای شد. “یونس محمودی” فردی که پیش از این فرماندار شهرستان شفت بود، قرار است سکان فرمانداری املش را برعهده بگیرد.

حال باید دید باتوجه به اینکه از امروز ۸ خرداد منتخبین جدید مجلس دهم آغاز به کار نموده اند آیا گزینه جدید فرمانداری املش مورد تائید نماینده جدید شهرستان رودسر و املش می باشد؟

به گزارش خبرنگار ما شنیده ها همچنین حاکی از خداحافظی اسماعیل درویش از سمت معاون فرمانداری شهرستان املش به گوش میرسد.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد