کد خبر: 67571

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۰

امام جمعه املش: اهانت نماینده مجلس به انتخابات غیرقابل بخشش است/ بهتر است خود را اصلاح کنند تا عاقبت بخیر شوند

نمازجمعه امروز  املش به امام جماعت حجت الاسلام روحانی  در مصلی نمازجمعه این شهرستان برگزار شد. به گزارش خبرنگار املش ما ، خطیب جمعه امروز املش پس از دعوت همگان به تقوای الهی به آغاز مجلس خبرگان رهبری و انتخاب ریاست جدید این مجلس اشاره نمود و گفت: انتظار آن است که همان گونه که رهبر معظم […]

نمازجمعه امروز  املش به امام جماعت حجت الاسلام روحانی  در مصلی نمازجمعه این شهرستان برگزار شد.

امام جمعه املشبه گزارش خبرنگار املش ما ، خطیب جمعه امروز املش پس از دعوت همگان به تقوای الهی به آغاز مجلس خبرگان رهبری و انتخاب ریاست جدید این مجلس اشاره نمود و گفت: انتظار آن است که همان گونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند: ” انقلابی بماند و انقلابی عمل کند”.

حجت الاسلام تقی روحانی به برخی حواشی روزهای پایانی مجلس نهم اشاره نمود و گفت: عده ای از نمایندگان انتخابات اسفند ۹۴ را زیر سوال بردند و به شورای نگهبان و هیأت نظارت بر انتخابات و سپاه و ائمه جمعه اهانت کردند و تهمت زدند، دچار بداخلاقی شدند.

وی ادامه داد : امیدواریم این عده قلیل خودشان را اصلاح کنند تا عاقبت بخیر بشوند زیراکه اگر اصلاح نشوند مردم با آنان برای همیشه تسویه حساب خواهند کرد.

امام جمعه املش خاطرنشان کرد: دوره دهم مجلس شورای اسلامی از شنبه ۸ اسفند آغاز خواهد شد و امیدواریم همه ی نمایندگان به رهنمودهای مقام معظم رهبری گوش فرا داده و آنرا در مدت چهار سال دوره نمایندگی شان نصب العین خویش قرار دهند.

حجت الاسلام روحانی در پایان تصریح کرد : مردم از مسئولین و نمایندگان فقط انتظار خدمت را دارند و باید آنرا با تمام وجود لمس کنند.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :1

  • رضا - املش

    تاریخ : ۸ - خرداد - ۱۳۹۵

    از خصوصیات امام ( ره) تقید به قانون بود و اینکه کاری خلاف قانون انجام نگیرد ( مقام معظم رهبری )و انتظار افکار عمومی از ائمه جمعه و هیاتهای نظارت بر انتخابات رعایت بی طرفی و عدم جانبداری از کاندیدائی خاص است گله مندی و انتقاد آقای رهبری املشی در آخرین نطق خود در صحن مجلس شورای اسلامی از نهادهای نظارتی رعایت قانون بود و لاغیر ….


    پاسخ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد