کد خبر: 67550

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۳/۰۵ - ۶:۲۳

کاروان پیاده ۱۵ نفره املش به مرقد امام راحل اعزام شد

عصر دیروز ۱۵ نفر از بسیجیان و دلباختگان بنیانگذار انقلاب از شهرستان املش به مرقد امام راحل اعزام شدند. فرمانده سپاه املش در حاشیه بدرقه کاروان پیاده به خبرنگار املش ما گفت: کاروان پیاده ارتحال امام(ره) به رسم هر سال از املش حرکت کرده و برای حضور در مراسم سالگرد بزرگداشت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، روز سیزدهم خردادماه به […]

عصر دیروز ۱۵ نفر از بسیجیان و دلباختگان بنیانگذار انقلاب از شهرستان املش به مرقد امام راحل اعزام شدند.

اعزام کاروان پیاده املشفرمانده سپاه املش در حاشیه بدرقه کاروان پیاده به خبرنگار املش ما گفت: کاروان پیاده ارتحال امام(ره) به رسم هر سال از املش حرکت کرده و برای حضور در مراسم سالگرد بزرگداشت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، روز سیزدهم خردادماه به تهران خواهند رسید.

سرهنگ پاسدار داریوش خوشحال افزود: حضور جوانان از مهمترین شاخصه های اعزام کاروان ارتحال امام شهرستان املش می باشد و امیدواریم براساس برنامه ریزی های صورت گرفته و همکاری مسئولین شهرستانی بتوانیم کاروان ۱۷۰ نفره سواره املش را با حضور پرشور آحاد مردم بالاخص جوانان، ۱۳ خرداد به تهران اعزام کنیم.

وی با بیان اینکه عشق به آرمانها و ارزشها و میراث معنوی امام راحل بهترین راهکار برای مقابله با جنگ نرم استکبار جهانی است، خاطرنشان کرد: تا زمانی که این عشق و محبت نسبت به امام(ره)،ولایت فقیه و شهدا در سینه جوانان این مرز و بوم موج میزند، استکبارجهانی نمی تواند نظام جمهوری اسلامی را بااستحاله فرهنگی وسیاسی مواجه سازد.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد