کد خبر: 67536

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۳/۰۴ - ۳:۵۷

منتخب مردم رودسرواملش:از سایت نفتی خزر فقط یک تابلو قابل رویت است

نماینده منتخب مردم در مجلس دهم گفت: سایت نفتی خزر تنها یک تابلو دارد و وجود این سایت قابل لمس نیست.  به گزارش املش ما ، اسدالله عباسی با اشاره به وضعیت سایت نفتی خزر، اظهار کرد: استان گیلان از ظرفیت های بالایی برخوردار است و این  جنس زیر ساخت ها ابزاری برای توسعه پایدار […]

نماینده منتخب مردم در مجلس دهم گفت: سایت نفتی خزر تنها یک تابلو دارد و وجود این سایت قابل لمس نیست. 

عباسیبه گزارش املش ما ، اسدالله عباسی با اشاره به وضعیت سایت نفتی خزر، اظهار کرد: استان گیلان از ظرفیت های بالایی برخوردار است و این  جنس زیر ساخت ها ابزاری برای توسعه پایدار است.

وی با تاکید براینکه  نوار ساحلی خزر اندوخته ای غنی برای توقف در مرز توسعه پایدار است، تصریح کرد: متاسفانه طی سال های گذشته برنامه ای مدون برای استفاده از این ظرفیت ها تدوین نشده است.

منتخب مردم رودسر و املش با اشاره به این نکته که تنها از سایت نفتی خزر یک تابلو قابل رویت است، اضافه کرد: سایت نفتی خزر تنها یک تابلو دارد و وجود ان قابل لمس نیست.

عباسی با بیان اینکه سایت نفتی خزر یک ظرفیت قابل توجه برای توسعه ایران اسلامی است، ابراز کرد: متاسفانه این سایت به حال خود رها شده است.

عباسی در خاتمه اظهار کرد: دولت به واسطه وزارت نفت باید تکلیف  سایت نفتی خزر را روشن کند./کاسپین

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 3

کل نظرات :1

  • رضا - املش

    تاریخ : ۵ - خرداد - ۱۳۹۵

    آقای عباسی با شناختی که ااز فعالیتها و عملکرد تان در ادوار قبلی مجلس داریم در این دوره تمامی هم و غم جنابعالی صرف انجام وعده های انتخاباتی و کاریابی و نوشتن توصیه و سفارش به مسئولین جهت حمایت از طرفداران انتخاباتی شما خواهد شد همان هوادارانی که با توسل به هر روش و ترفندهای غیرقانونی شما را رهائی مجلس دهم نمودند . از سایت نفتی خزر در چهار سال آتی هم فقط یک تابلو قابل لمس خواهد بود . این گوی و این هم میدان …..


    پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

کسب درآمد