کد خبر: 67510

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ - ۵:۵۰

تجلیل یا تحقیر از جوان نخبه املشی !!!

هفته گذشته به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان از ۲۳ جوان نخبه املشی تجلیل شد. تجلیلی که بیشتر شبیه تحقیر بود زیراکه در فضایی محدود و بدون حضور مسئولین ارشد شهرستان این مراسم برگزار می گردید. به گزارش خبرنگار املش ما، هفته گذشته به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان از ۲۳ […]

هفته گذشته به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان از ۲۳ جوان نخبه املشی تجلیل شد. تجلیلی که بیشتر شبیه تحقیر بود زیراکه در فضایی محدود و بدون حضور مسئولین ارشد شهرستان این مراسم برگزار می گردید.

به گزارش خبرنگار املش ما، هفته گذشته به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان از ۲۳ جوان نخبه ورزشی و کارمند ادارات تجلیل به عمل آمد.

مراسم تجلیلی که بدون حضور مسئولین ارشد شهرستان املش و در فضایی محدود برگزار شد . مراسم تجلیلی که بیشتر شبیه تحقیر صورت گرفت تا تجلیل!!!

اگر به گذشته های این روز در سطح شهرستانها یا استان و کشور نگاهی گذرا صورت دهیم ، روز جوان برای بسیاری از افراد که در آن سالها تجلیل شدند روزی بسیار خاطره انگیز جلوه میدهد. خاطراتی که هم جوانان آن را خوب لمس کردند و هم مجریان برگزاری آن.

روزی که باعث انرژی مضاعف برای قشر پویا و فعال جامعه را باعث میشد و موجب تکاپوی بیشتر جامعه میگردید و از طرف دیگر مسئولین این پتانسیل های نهفته را وقتی کشف میکردند برای پیشبرد اهداف نظام از فکر و خلاقیت های آنان بکار گیری میشد.

و اما سخنی با مسئولین شهرستان ، اگر در مراسم تجلیل از خودتان اینگونه تحقیر میشدید به سکوت بسنده میکردید؟

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 2

کل نظرات :1

  • علی

    تاریخ : ۴ - خرداد - ۱۳۹۵

    بایدمتاسف بودازرییس ورزش جوانان ورزس بسیج ورزشکاران .پودمانی..واقعاتاسف دارد


    پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

کسب درآمد