کد خبر: 67491

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۴:۲۳

همزمان با سراسر کشور؛ امتحانات پایان دوره خوشنویسان در رودسر برگزار شد

باحضور ۴٠ خوشنویس ، آزمون سراسری انجمن خوشنویسان شعبه رودسر، ٣١ و ٣٠ اردیبهشت ٩۵ در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر برگزار شد. رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر در حاشیه برگزاری این آزمون به خبرنگار املش ما گفت : انجمن خوشنویسان شهرستان رودسر یکی از انجمنهای فعال این اداره بوده که در این […]

باحضور ۴٠ خوشنویس ، آزمون سراسری انجمن خوشنویسان شعبه رودسر، ٣١ و ٣٠ اردیبهشت ٩۵ در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر برگزار شد.

آزمون خوشنویسانرییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر در حاشیه برگزاری این آزمون به خبرنگار املش ما گفت : انجمن خوشنویسان شهرستان رودسر یکی از انجمنهای فعال این اداره بوده که در این انجمن استاد رحمتی ( مسئول انجمن ) – استاد شریفی و آقای یحیی پور فعالیت دارند و همه ساله تجارب خود را به هنرجویان و علاقمندان به خوشنویسی انتقال می دهند.

علی فلاح رنجبر اضافه کرد : انجمن خوشنویسان رودسر در سال ١٣۶٢ آغازبکار نموده و همه ساله با برگزاری کلاسهای آموزشی – برگزاری نقد و بررسی خط چلیپا – برپایی چندین نمایشگاه مختلف خوشنویسی و همایش خوشنویسی به فعالیت می پردازد.

وی در پایان اشاره کرد : ۴٠ هنرجوی خوشنویس در ١١ دوره نستعلیق ممتاز ، متوسط ، شکسته ممتاز ، شکسته عالی ، کتابت ممتاز ، کتابت عالی ، مقدماتی ، نستعلیق عالی ، تکمیلی ، مبتدی و پیشرفته در روزهای ۵شنبه ٣٠ و جمعه ٣١ اردیبهشت ٩۵ به رقابت پرداختند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد