کد خبر: 67484

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۳:۴۰

امام جمعه کلاچای:ایجاد میدان تقاطع در کمربندی کلاچای موجب رونق اقتصادی میشود

خطبه های نماز جمعه امروز کلاچای به امامت جماعت حجت الاسلام لطیفی در مسجد جامع این شهر برگزار شد.  به گزارش املش ما ، خطیب جمعه امروز کلاچای در خطبه های نماز جمعه همگان را به تقوای الهی دعوت نمود و میلاد امام عصر(عج) را تبریک گفت. حجت الاسلام لطیفی در ادامه به تقاطع غیر همسطح کمربندی […]

خطبه های نماز جمعه امروز کلاچای به امامت جماعت حجت الاسلام لطیفی در مسجد جامع این شهر برگزار شد. 

امام جمعه کلاچایبه گزارش املش ما ، خطیب جمعه امروز کلاچای در خطبه های نماز جمعه همگان را به تقوای الهی دعوت نمود و میلاد امام عصر(عج) را تبریک گفت.

حجت الاسلام لطیفی در ادامه به تقاطع غیر همسطح کمربندی اشاره داشت و اظهار نمود: یکی از مهمترین دغدغه های اهالی این شهر و مسئولین ایجاد میدان در کمربدی کلاچای است زیرا که موجب رونق به اقتصاد شهر میشود.

امام جمعه کلاچای افزود:در طراحی صورت گرفته هم تقاطع غیر همسطح لحاظ شده و هم میدان زیر پل. و تمام محاسبات انجام شده برای آنست که هیچگونه تلفاتی برای مسافرین صورت نگیرد.

وی خاطرنشان کرد: پیشنها اینجانب به مسئولین ذیربط اینست که ابتدا میدان زیر پل اجرایی شود و اگر براساس محاسبات راه و شهرسازی پاسخگو بود دیگر هزینه چندمیلیاردی برای پل تقاطع نشود تا دولت نیز زیربار این هزینه گزاف نرود.

امام جمعه کلاچای از همه اهالی صبر و آرامش را خواستار شد و گفت: بایداز طریق مجاری قانونی پیگیر ایجاد میدان در تقاطع باشیم که امیدوارم این اتفاق صورت گیرد.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد