کد خبر: 67458

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۳۰ - ۱۴:۱۴

آزادی خرمشهر برگ زرینی در تاریخ ایران است/سوم خرداد نماد مقاومت برای تمام تاریخ است

به مناسبت فرارسیدن سالروز پیروزی خرمشهر به گفتگو با مسئول نمایندگی ولی فقیه و جانشین فرمانده سپاه املش پرداختیم. به گزارش خبرنگار املش ما ، سرهنگ پاسدار ابراهیم تاور در این گفتگو  اظهار داشت : تا قبل  از آزاد سازی خرمشهر ما در جنگ حالت تدافعی داشتیم ،اما بعد از فتح خرمشهر این حالت به حالت هجومی […]

به مناسبت فرارسیدن سالروز پیروزی خرمشهر به گفتگو با مسئول نمایندگی ولی فقیه و جانشین فرمانده سپاه املش پرداختیم.

خرمشهر1به گزارش خبرنگار املش ما ، سرهنگ پاسدار ابراهیم تاور در این گفتگو  اظهار داشت : تا قبل  از آزاد سازی خرمشهر ما در جنگ حالت تدافعی داشتیم ،اما بعد از فتح خرمشهر این حالت به حالت هجومی تغییر کرد. دشمن آمده بود که در خرمشهر بماند،اما مقاومت مردم و رشادت رزمندگان باعث آزادسازی خرمشهر شد. آزادسازی خرمشهر قهرمان در تاریخ ایران اسلامی ماندگار شد و بی شک برگ زرینی در تاریخ ایران است.

جانشین سپاه ناحیه املش در ادامه گفت: در عملیات بیت المقدس که باعث فتح خرمشهر شد ۶۰۰۰ شهید تقدیم انقلاب شد که ۲۶۰ شهید از استان گیلان و ۱۱ شهید از این تعداد از شهدای شهرستان املش هستند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه املش:سوم خرداد نماد مقاومت برای تمام تاریخ است

حجت الاسلام والمسلمین تقی پور  گفت: سالروز آزاد سازی خرمشهر به عنوان یک روز ملی – مذهبی در کشور گرامی داشته می شود. فتح خرمشهر باعث شد که جنگ وارد مرحله نوینی شود. این فتح باعث شد که قدرت های استعماری در جنگ از موضع تهاجم به موضع دفاع بیفتند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه املش  در ادامه به حوادث بعد از فتح خرمشهر اشاره کرد وگفت: اولین اقدام رزمندگان بعد از آزادسازی خرمشهر اقامه نماز شکر در مسجد جامع خرمشهر بود.

امروز مقاومت مردم یمن ،سوریه و عراق در امتداد مقاومت خرمشهر است. روز سوم خرداد نماد مقاومت برای تمام دوران تاریخ است. و نشان داد که انسان با توکل بر خدا برتمام قدرت ها پیروز خواهد شد.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد