کد خبر: 67413

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۲۸ - ۱۶:۱۲

بازدید استاندار سابق گیلان از کارخانه چای سازی سمام رانکوه+تصاویر

مهندس هاشم نیا استاندار پیشین گیلان به همراه ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان از کارخانه چای سازی سمام بخش رانکوه بازدید کردند. به گزارش املش ما ، هاشم نیا در جریان بازدید از کارخانه جات چایسازی املش و رانکوه گفت: سیاست دولت تدبیر و امید حمایت از تولیدات کیفی چای داخلی […]

مهندس هاشم نیا استاندار پیشین گیلان به همراه ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان از کارخانه چای سازی سمام بخش رانکوه بازدید کردند.

به گزارش املش ما ، هاشم نیا در جریان بازدید از کارخانه جات چایسازی املش و رانکوه گفت: سیاست دولت تدبیر و امید حمایت از تولیدات کیفی چای داخلی است لذا چایکاران باید روی تولیدات کیفی محصولات خود بیشتر تلاش نمایند.

استاندار اسبق گیلان  افزود: با انگیزه مناسبی که در کشاورزان چایکار ایجاد شده و حمایتی که دولت از کشت این محصول کرده است، کشاورزان با روحیه امید و نشاط مشغول جمع آوری و برداشت محصول خود هستند.

در پایان  مهندس هاشم نیا از دوست دوران جنگ تحمیلی خود مهدی طالبی نژاد بخاطر فراهم کردن این بنا و خدمات دهی چند ساله ایشان به کشاورزان این منطقه  تقدیر و تشکر کرد./بامردم

ارسال دیدگاه

کسب درآمد