کد خبر: 67403

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۲۷ - ۸:۱۷

عصریکشنبه؛مراسم یادبود فرهنگیان متوفی در کلاچای برگزار شد+تصاویر

عصر یکشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه ، مراسم یادبود ۱۴ فرهنگی که در سال ۹۴ به دیارباقی شتافتند در مسجد گلزار شهدای کلاچای برگزار شد. به گزارش املش ما عصر یکشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه ، مراسم یادبود ۱۴ فرهنگی که در سال ۹۴ به دیارباقی شتافتند در مسجد گلزار شهدای کلاچای برگزار شد. حجت الاسلام قربانپور […]

عصر یکشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه ، مراسم یادبود ۱۴ فرهنگی که در سال ۹۴ به دیارباقی شتافتند در مسجد گلزار شهدای کلاچای برگزار شد.

به گزارش املش ما عصر یکشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه ، مراسم یادبود ۱۴ فرهنگی که در سال ۹۴ به دیارباقی شتافتند در مسجد گلزار شهدای کلاچای برگزار شد.

حجت الاسلام قربانپور در این مراسم به جایگاه معلمی پرداخت و گفت: معلم همانند شمعی است که خود میسوزد و با نورش جامعه را روشنایی می بخشد.

وی با پسندیده دانستن  برگزاری سالگرد متوفی فرهنگی توسط آموزش و پرورش ، بیان نمود: باید قدردان زحمات این بزرگوارن باشیم و گرامیداشت یادو خاطره آنان یکی از کوچکترین وظایف ما می باشد.

در ادامه مراسم که با حضور فرهنگیان شاغل و بازنشسته  برگزار شده بود ، مداحان  با بیان مصائب امام حسین(ع) و حضرت زینب(س) یاد و خاطره فرهنگیان درگذشته را گرامی داشتند.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد