کد خبر: 67294

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۵:۰۰

رئیس فنی و حرفه ای رودسر:حمایت از توسعه مهارتی بخش خصوصی در اولویت قرار دارد/کیفیت نباید فدای کمیت در آموزش شود

رئیس فنی و حرفه ای شهرستان رودسر ضمن بررسی عملکرد ، اجرای تعهدات و مستندات بر اساس استاندارد آموزشی تعدادی از آموزشگاه های غیر دولتی رودسر عنوان داشت حمایت از توسعه مهارتی بخش خصوصی در اولویت برنامه ریزی فنی و حرفه ای شهرستان رودسردر سال ۹۵ قراردارد. به گزارش املش ما ، رئیس فنی و حرفه […]

رئیس فنی و حرفه ای شهرستان رودسر ضمن بررسی عملکرد ، اجرای تعهدات و مستندات بر اساس استاندارد آموزشی تعدادی از آموزشگاه های غیر دولتی رودسر عنوان داشت حمایت از توسعه مهارتی بخش خصوصی در اولویت برنامه ریزی فنی و حرفه ای شهرستان رودسردر سال ۹۵ قراردارد.

به گزارش املش ما ، رئیس فنی و حرفه ای شهرستان رودسر ضمن بررسی عملکرد ، اجرای تعهدات و مستندات بر اساس استاندارد آموزشی تعدادی از آموزشگاه های غیر دولتی رودسر عنوان داشت حمایت از توسعه مهارتی بخش خصوصی در اولویت برنامه ریزی فنی و حرفه ای شهرستان رودسردر سال ۹۵ قراردارد.

هادی یوسفی افزود:نقش مهم نیروی انسانی در پیشرفت و توسعه لازم است و برای توسعه و توانمندسازی نیروی انسانی باید از همکاری بخش خصوصی بهره برد زیراکه در این راستا آموزش‌های مهارتی افزایش می‌یابد.

وی به نقش مهم و موثر آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای در توسعه مهارت کارآموزان اشاره نمود و گفت : آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای رقیب بخش دولتی در ارائه آموزش‌های مهارتی نیستند بلکه همکار بخش دولتی در توسعه آموزش‌های مهارتی در سطح شهرستان می باشند.

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای رودسر خاطرنشان کرد: با همگرایی و هم فکری بخش خصوصی می‌توان در توسعه آموزش‌های مهارتی و تحقق اهداف سازمانی گام برداریم.

وی درپایان با بیان اینکه کیفیت نباید در بخش خصوصی فدای کمیت شود ،تصریح کرد: افزایش کیفیت در آموزش‌ها افزایش کمیت را نیز به همراه دارد و از ارکان اصلی در ارتقا کیفیت ، مربی مجرب و توانمند است که با ارائه آموزش‌های نوین و به روز آن را امکان پذیر می‌کند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد