کد خبر: 67138

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۱۹ - ۸:۴۰

سوالی از شهردارچابکسر؛مشکل ترافیک بازارچه قدس چابکسر کی حل خواهد شد؟

شهر توریستی چابکسر با توجه به قرار گرفتن در کریدور ورودی استان گیلان ، همواره به مشکل ترافیک خودرو دچار است و چندسالیست مدیران شهری به فکر حل این مشکل میباشند.  به گزارش املش ما شهر توریستی چابکسر با توجه به قرار گرفتن در کریدور ورودی استان گیلان ، همواره به مشکل ترافیک خودرو دچار […]

شهر توریستی چابکسر با توجه به قرار گرفتن در کریدور ورودی استان گیلان ، همواره به مشکل ترافیک خودرو دچار است و چندسالیست مدیران شهری به فکر حل این مشکل میباشند. 

ترافیک بازار چابکسربه گزارش املش ما شهر توریستی چابکسر با توجه به قرار گرفتن در کریدور ورودی استان گیلان ، همواره به مشکل ترافیک خودرو دچار است.

عدم تغییر در ساختار قدیمی شهر چابکسر یکی از مهمترین عوامل ترافیک درون شهری شده است و علاوه بر نگرانی در مسافرین برای اهالی این شهر ایجاد مزاحمت میکند.

بازارچه قدس چابکسر نیز از این مشکل مستثنی نبوده و تردد و پارک خودروها موجب نگرانی کسبه این بازار شده است.

یکی از کسبه بازار درگفتگو با خبرنگار ما اظهارداشت: برخی صاحبین خودرو که جهت خرید وارد بازار میشوند و قراراست چنددقیقه ای مایحتاج خود را خریداری نمایند ساعت ها خودرویشان جلوی درب مغازه دیگری پارک میشود و علاوه بر ترافیک موجب تردد سخت مشتریان می گردد.

شهروند دیگری به خبرنگار ما گفت: شهرداری باید در خصوص ترافیک شهر ساماندهی کند تا کسبه دغدغه ای درخصوص فروش اجناس شان نداشته باشند . وی ادامه داد : شهرداری هرساله عوارض دریافت میکند ولی خدماتی که باید به ما ارائه شود بسیار ناقص است و حتی هم برطرف کردن مشکل ترافیک که چیز جزئی است ما از آن  نمی توانیم برخوردار بشویم.

حال باید منتظر ماند: آیا شهرداری چابکسر فکری برای این مشکل اهالی و کسبه خواهد اندیشید؟

ارسال دیدگاه

کسب درآمد