کد خبر: 67052

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۱۷ - ۱۱:۳۴

بسیج سازندگی یکی از بهترین راههای اقتصاد مقاومتی است/انتقال سایت نفتی رودسر فقط شایعه بود

ارائه ارزشها در جامعه نیازمند برنامه های خاصی است که پیروی از آنها وحدت را موجب میشود.  به گزارش املش ما، امام جمعه رودسر در خطبه های نمازجمعه امروز با تبریک فرارسیدن میلاد امام حسین (ع) ، حضرت عباس (ع) و امام سجاد (ع)به تلاش های ادیان مختلف برای تبعیت مردم از ارزشهای خاص اشاره […]

ارائه ارزشها در جامعه نیازمند برنامه های خاصی است که پیروی از آنها وحدت را موجب میشود. 

امام جمعه رودسربه گزارش املش ما، امام جمعه رودسر در خطبه های نمازجمعه امروز با تبریک فرارسیدن میلاد امام حسین (ع) ، حضرت عباس (ع) و امام سجاد (ع)به تلاش های ادیان مختلف برای تبعیت مردم از ارزشهای خاص اشاره نمود و گفت: باید برای ارائه ارزشها ابتدا از اصول و برنامه خاصی از دو  راه شناخت ، محبت و اطاعت و  راه دیگر تهدید ،تطمیع و اجبار پیروی کنیم .

حجت الاسلام دستجردی افزود: در راه اول با محبت موجب اطاعت میشود و اینکار می توان باعث وحدت در جامعه شود که موجب بخشیده شدن گناهان نیزمیگردد ولی راه دوم با اجبار است که موجب اطاعت میشود و فقط برای زمان کوتاهی جوابگو خواهد شد.

وی در ادامه به آسیب های اجتماعی پرداخت و گفت : نباید از آنها غافل شد و به صورت سطحی برخورد کرد و باید درنظر بگیریم آسیب های اجتماعی ذره ذره در وجود آدم نفوذ می کند و برخی از آنها موجب از بین بردن انسانیت میشود.

امام جمعه رودسر خاطرنشان کرد :چرا در کشور مان ، کارخانه تولید چادر مشکی نداریم یا چرا واردات گوشت به ایران صورت میگیرد، در صورتی که اگر از کشاورز و دامدار حمایت شود مطمئنا جلوی واردات اینگونه محصولات گرفته خواهد شد.

حجت الاسلام دستجردی به استفاده بالای وسایل آرایشی در ایران اشاره نمود و تصریح کرد: استفاده از وسایل آرایشی علاوه بر آسیب اجتماعی هزینه هنگفتی را بر کشور و خانواده ها وارد میسازد.

وی همچنین به سالروز تاسیس سازمان بسیج سازندگی اشاره نمود و اظهار داشت : بسیج سازندگی یکی از بهترین راههای اقتصاد مقاومتی است که جوانان باید در این بسیج آموزش ببینند و به جامعه خدمت نمایند.

به گزارش خبرنگار ما حجت الاسلام دستجردی ماجرای انتقال سایت نفتی سردارجنگل رودسربه نکای مازندران  را فقط شایعه دانست و به ادامه فعالیت این پروژه در شهرستان رودسر تاکید داشتند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد