کد خبر: 67022

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۱۶ - ۴:۳۴

نماینده رودسر: شایعه انتقال سایت نفتی سردار جنگل به مازندران نادرست است

عصر امروز ماجرای انتقال سایت نفتی سردارجنگل رودسر به شهر نکا استان مازندران ، خبر تیتر یک برخی رسانه های استان گیلان شد، خبری که سال ۹۲ نیز در فضای رسانه ای چند روزی جولان داد و نماینده رودسر در همان تاریخ انتقالش را به استان همجوار نادرست اعلام نمود. به گزارش املش ما ،رودسریها نوشت […]

عصر امروز ماجرای انتقال سایت نفتی سردارجنگل رودسر به شهر نکا استان مازندران ، خبر تیتر یک برخی رسانه های استان گیلان شد، خبری که سال ۹۲ نیز در فضای رسانه ای چند روزی جولان داد و نماینده رودسر در همان تاریخ انتقالش را به استان همجوار نادرست اعلام نمود.

رهبری املشیبه گزارش املش ما ،رودسریها نوشت : عصر امروز ماجرای انتقال سایت نفتی سردارجنگل رودسر به شهر نکا استان مازندران ، خبر تیتر یک برخی رسانه های استان گیلان شد و از استاندار گیلان خواستند به این خبر واکنش نشان دهد.

سال ۹۲ نیز چنین خبری در فضای رسانه ای کشور پیچید و برخی از رسانه ها به کندی کار و انتقالش به استان همجوار اشاراتی نموده بودند، در همان زمان نماینده رودسر و املش به شایعه انتقال سایت نفتی سردار جنگل واکنش نشان داد و انتقالش را نادرست اعلام نموده بود.

رهبری املشی گفته بود : در نشست مجمع نمایندگان استان گیلان با استاندار ، همه نمایندگان از اهمیت ملی و فرا استانی این سایت نفتی متذکر شده بودند و قرار بود در جلسه آینده همان زمان، مجمع نمایندگان با استاندار وزیر نفت به عنوان مسئول اصلی پروژه نفتی ، مهمان جلسه شود.

به گزارش خبرنگار ما ، کلنگ احداث سایت پشتیبانی نفتی و گازی رودسر در سال ۹۱ بر زمین زده شد و ارزیابی شده ذخایر نفت و گاز آن  بین ۱۷ تا ۴۴ میلیارد بشکه باشد و  موجب اشتغال زایی ۵۰هزار نفره در استانهای شمالی به ویژه گیلان خواهد شد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد