کد خبر: 67011

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۱۵ - ۱۸:۱۴

سوء استفاده نماینده رودسر از تریبون خانه ملت؛آقای نماینده بجای منافع شخصی چقدر به دنبال کار میدان سایت نفتی سردارجنگل بوده اید؟

رهبری املشی که بدلیل عملکرد ضعیفش در ۴سال دوره نمایندگی دوره نهم مجلس نتوانست در انتخابات اعتماد مردم را برای حضور در مجلس کسب نماید صبح دیروز عملکرد مجریان انتخابات حوزه انتخابیه رودسر و املش را زیر سوال برد. به گزارش خبرنگار املش ما، نماینده رودسر و املش صبح سه شنبه(۱۴ اردیبهشت ماه) درصحن علنی مجلس […]

رهبری املشی که بدلیل عملکرد ضعیفش در ۴سال دوره نمایندگی دوره نهم مجلس نتوانست در انتخابات اعتماد مردم را برای حضور در مجلس کسب نماید صبح دیروز عملکرد مجریان انتخابات حوزه انتخابیه رودسر و املش را زیر سوال برد.

رهبری سایت نفتیبه گزارش خبرنگار املش ما، نماینده رودسر و املش صبح سه شنبه(۱۴ اردیبهشت ماه) درصحن علنی مجلس برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه رودسر و املش را زیر سوال برد و گفت: در این شهرستان  پول، خرید و فروش آراء ،تهمت، توهین، شایعات دروغ  باعث مخدوش شدن انتخابات شد.

رهبری املشی در ادامه سخنانش از تریبون مجلس شورای اسلامی مدعی شد برخی مسئولین شهرستان در انتخابات دخالت های غیر قانونی داشته اند و عمل آنها موجب دلسردی و بی اعتمادی عده ی زیادی از مردم شده است.

این نماینده مجلس به قدری عملکرد ضعیفی در ۴ سال دوره نمایندگیش داشت که سایت “مجلس گرافی” عملکرد وی را از بین ۲۹۰ نماینده مجلس ۲۱۷ مین نماینده  گزارش نموده است که نشان از عدم پیگیری منافع مردم حوزه انتخابیه اش دارد.

این دومین بار است که رهبری املشی مواضع نظام را مورد خطاب قرار داده است و باری دیگر یعنی پیش از انتخابات ۹۴ در اقدامی تعجب بر انگیز حضور نیروهای مستشاری ایران در سوریه را مورد انتقاد قرار داده بود و حاکمان کشور سوریه را غیر قانونی خطاب کرده بود.

از طرفی دیگر این نماینده در انتخابات سال۹۰ دلیل حضورش را “برای خدا (لِلّه)” بیان داشته ولی در عمل این اتفاق را کسی به چشم ندیده است ، نماینده ای که حتی قدمی در خصوص بزرگترین پروژه اشتغال زایی در استان گیلان (سایت نفتی خزر) شاید هم کل شمال کشور برنداشته و این روزها دربرخی رسانه ها باز حرف از انتقال سایت نفتی خزر به استان مازندران پیچیده است.

حال باید نماینده رودسر و املش به این سوال پاسخ دهد : آقای نماینده آیا عملکرد این ۴سال شما در مجلس واقعا برای خدا بوده است؟

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :1

  • رضا - املش

    تاریخ : ۱۶ - اردیبهشت - ۱۳۹۵

    به باور افکار عمومی در حوزه های انتخابیه رودسر و املش پول و خرید و فروش رای تطمیع و دخالتهای غیر قانونی و جانبداری بعضی از مسئولین از کاندیدائی خاص وجود داشته و قابل انکار نیست و بسیاری از مردم و حتی برخی مسئولین برگزاری انتخابات این موارد را از نزدیک شاهد بودند که این امر باعث بی اعتمادی و دلسردی عده زیادی از مردم و معتقدین به نظام اسلامی از متولیان برگزاری انتخابات گردید ه است .


    پاسخ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد