کد خبر: 66981

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۱۳ - ۲۰:۵۸

مراسم تجلیل از ۲۸ بازنشسته فرهنگی املش برگزار شد

مراسم تجلیل از ۲۸ بازنشسته فرهنگی شهرستان املش صبح امروز  در کانون معصومیه برگزارشد . به گزارش خبرنگار املش ما ، رئیس اداره آموزش و پرورش املش در مراسم تجلیل از بازنشستگان فرهنگی شهرستان املش با تبریک هفته معلم گفت: شهید مطهری بعنوان یک فیلسوف عالیقدر با تزریق عشق ، فلسفه و عرفان توانست همه جامعه […]

مراسم تجلیل از ۲۸ بازنشسته فرهنگی شهرستان املش صبح امروز  در کانون معصومیه برگزارشد .

تجلیل از فرهنگیان املشبه گزارش خبرنگار املش ما ، رئیس اداره آموزش و پرورش املش در مراسم تجلیل از بازنشستگان فرهنگی شهرستان املش با تبریک هفته معلم گفت: شهید مطهری بعنوان یک فیلسوف عالیقدر با تزریق عشق ، فلسفه و عرفان توانست همه جامعه از جمله دانشجویان ، فرهنگیان و طلاب را با سرچشمه علم خویش سیراب نماید.

بهرام صفری افزود: آموزش و پرورش مهمترین منبع سرشار نیروی انسانی است که هدفش تربیت نیروی انسانی سالم می باشدکه با نگاه تعادل و رویکرد تفاهمی و تعادلی باید آنهارا هدایت نمود.

وی با بیان اینکه باید قدردان تلاش های بازنشستگان فرهنگی باشیم ، خاطرنشان کرد: این قشر ارجمند می تواند پویایی و شادابی را درجامعه فراهم سازد زیرا که هرچقدر از تجربیات آنها بهره مند شویم به هدف زودتر خواهیم رسید.

 

تجلیل از فرهنگیان املش1در ادامه این مراسم  ،امام جمعه املش  به ازرشمند بودن بازنشستگان فرهنگی اشاره نمود و گفت: بازنشستگان مجسمه برکت هستند و تمام کسانی که پشت میز نشسته اند باید از بازنشستگان استفاده کنند.

حجت الاسلام روحانی بابیان اینکه انسانی که توان روحی و جسمی و فکری دارد نباید خود را بازنشسته بداند، خاطرنشان کرد: چرا از تجربیات بازنشستگان فرهنگی بعد از بازنشستگی استفاده نمیشود و گذاشته میشود آنها به سمت شغل ها ی کاذب بروند که درشانشان نیست.

در پایان این مراسم از ۲۸ بازنشسته فرهنگی که در سال جاری تحصیلی به درجه بازنشستگی نائل شده بودند تجلیل شد.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :1

  • رضا - املش

    تاریخ : ۱۶ - اردیبهشت - ۱۳۹۵

    متاسفانه در یک دهه اخیر هیچ نهاد و اداره ای از تجربیات بازنشستگان استفاده لازم و بهینه ای بعمل نمی آورد و اساسا بازنشسته را صاحب هیچ فکر و اندیشه ای نمی دانند و برخی از بازنشستگان فرهنگی نظامی و انتظامی برای تامین معاش خویش به شغلهای کاذب روی آورده اند ….


    پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

کسب درآمد