کد خبر: 66864

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۱۰ - ۲۱:۰۷

سرپرست آموزش و پرورش کلاچای:نقش معلم در شرایط حساس جامعه قابل لمس خواهد بود

سرپرست آموزش و پرورش کلاچای با تبریک فرارسیدن هفته معلم ، خدمات شهید مطهری به جامعه را بی نظیر دانست و گفت: شهید مطهری برای خدمت به جامعه علمی و دینی کشور هم قلم زد و هم سخنرانی و روشنگری کرد. سرپرست اداره آموزش و پرورش کلاچای در گفتگو با خبرنگار املش ما با تبریک فرارسیدن هفته […]

سرپرست آموزش و پرورش کلاچای با تبریک فرارسیدن هفته معلم ، خدمات شهید مطهری به جامعه را بی نظیر دانست و گفت: شهید مطهری برای خدمت به جامعه علمی و دینی کشور هم قلم زد و هم سخنرانی و روشنگری کرد.

حیدر رضاییسرپرست اداره آموزش و پرورش کلاچای در گفتگو با خبرنگار املش ما با تبریک فرارسیدن هفته معلم ، خدمات شهید مطهری به جامعه را بی نظیر دانست و گفت: شهید مطهری برای خدمت به جامعه علمی و دینی کشور هم قلم زد و هم سخنرانی و روشنگری کرد.

حیدر رضایی افزود: این عالم برجسته با تحلیل ها و قرائتهایی  که از دین ارائه نمود، با  آگاهی بخشی  جوانان و نوجوانان زیادی را به سمت دین سوق داد.

وی اظهار داشت: جنس کار معلم با کار انبیاء یکسان است زیرا که هردو به دنبال روشنگری و تاباندن نور به عرصه های تاریک زندگی انسان بوده اند.

سرپرست آموزش و پرورش کلاچای خاطرنشان کرد: نقش معلم در شرایط حساس جامعه و معرفی آسیب های اجتماعی بیشتر است چرا که تنها مکان و جایگاهی که می توان با نوجوان و جوان گفتگو نمود فضای آموزشگاهیست و این معلم است که بیشترین تاثیرگذاری را بر این قشر دارد.

رضایی از برنامه های هفته بزرگداشت معلم گفت و تصریح کرد:حضور ۸۰ نفره فرهنگیان کلاچای در کنگره ۸۰۰۰ شهید گیلانی ، دیدار با خانواده شهدا ، کوهپیمایی ، تجلیل از فرهنگیان نمونه و بازنشستگان از جمله برنامه های این هفته است.

به گزارش خبرنگار ما ، هفته معلم از ۱۲ اردیبهشت سالروز شهادت آیت الله مطهری آغاز میشود.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد