کد خبر: 66852

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۱۰ - ۱۶:۳۰

بخشدار کلاچای:تمام روستاهای بخش کلاچای از نعمت گاز برخوردارند

بخشدار کلاچای از بهره مندی تمامی روستاهای بخش کلاچای از نعمت گاز خبرداد. بخشدار کلاچای در گفتگو با خبرنگار املش ما  از اجرای طرح هادی در بسیاری از روستاهای بخش کلاچای خبر داد و گفت: روستاهای کورتاشه ، تازه آباد ، کندسر ، نعمت سرا ، بی بالان ، گزافرود، شیرمحله ، نوده و گاوماست از […]

بخشدار کلاچای از بهره مندی تمامی روستاهای بخش کلاچای از نعمت گاز خبرداد.

بخشدار کلاچایبخشدار کلاچای در گفتگو با خبرنگار املش ما  از اجرای طرح هادی در بسیاری از روستاهای بخش کلاچای خبر داد و گفت: روستاهای کورتاشه ، تازه آباد ، کندسر ، نعمت سرا ، بی بالان ، گزافرود، شیرمحله ، نوده و گاوماست از جمله این روستاها به شمار می روند.

هادی کوچکی افزود: اجرای طرح هادی روستایی در قالب آسفالت ، جدول گذاری ، ساخت پل، بهسازی راه  بوده است و با حمایت و همکاری همه دستگاههای اجرایی صورت گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: با تلاش شرکت گاز تمامی روستاهای بخش کلاچای از نعمت گاز برخوردارند و فقط ۳ خانوار در بالادست روستای فشکل پشته هنوز از این نعمت برخوردار نشده اند که بزودی بهره مند خواهد شد .

بخشدار کلاچای به مبحث آب شرب در روستاها  اشاره نمود و گفت : در چند روستای دهستان بی بالان و روستای تازه آباد و برخی روستاهای واجارگاه مشکل آب شرب داریم که امیدواریم با پیگیری مسئولین اداره آب بتوانیم همه اهالی بخش را از نعمت آب شرب برخوردار کنیم.

کوچکی ماچیانی خاطرنشان کرد: ۲ دستگاه پمپاژ آب کشاورزی برای مناطق نوده و ماچیان مهیا شده است تا کشاورزان در سال کشاورزی ۹۵ مشکل آب نداشته باشند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد