کد خبر: 66834

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۱۰ - ۱۳:۲۲

امام جمعه رودسر: کارگران ستون و پشتوانه اقتصاد مقاومتی هستند

خطبه های نماز جمعه امروز شهر رودسر به امامت جماعت حجت الاسلام دستجردی در مسجد ملاامیرا(امام علی(ع)) برگزار شد. به گزارش خبرنگار املش ما ، امام جمعه رودسر در خطبه های نمازجمعه این شهر از تاثیرات تقوا در انسان گفت: انسان با تقوا همواره مورد محافظت خداوند است زیرا که اگر انسان غیرمعصوم برای خدا کاری انجام […]

خطبه های نماز جمعه امروز شهر رودسر به امامت جماعت حجت الاسلام دستجردی در مسجد ملاامیرا(امام علی(ع)) برگزار شد.

امام جمعه رودسربه گزارش خبرنگار املش ما ، امام جمعه رودسر در خطبه های نمازجمعه این شهر از تاثیرات تقوا در انسان گفت: انسان با تقوا همواره مورد محافظت خداوند است زیرا که اگر انسان غیرمعصوم برای خدا کاری انجام در محافظت خداوند قرار می گیرد.

حجت الاسلام دستجردی در ادامه خطبه های نماز از اجرای طرح آسیب های اجتماعی توسط نیروی انتظامی تشکر نمود و افزود باید این کار در تمام کشور عملیاتی شود  زیرا در جامعه ای که  الگوی جهان اسلام است  بسیاری از رفتار زننده مانند بدحجابی نباید رونق داشته باشد. باید احساس مسئولیت کرد و با تذکر لسانی جلوی این کج اخلاقی ها گرفته شود و این همان زنده نگه داشتن امر به معروف و نهی از منکر است.

وی  روز کارگر را به همه کارگران میهن اسلامی تبریک گفت و افزود : کارگران در مسائل تولید ستون و پشتوانه بزرگی برای اقتصاد مقاومتی هستند و دولت مردان باید جلوی وارادت بی رویه را بگیرند و گرنه این واردات آسیب سختی به جامعه خواهد داشت.

وی به برگزاری یادواره شهدای فرهنگی شهرستان رودسر  اشاره نمود و گفت : برگزاری یادواره ها باید در مدارس بیشتر شود تا که جوانان و نوجوانان با ازجان گذشتگی های شهدا بیشتر آشنا شوند و در راه آنان قدم بردارند.

امام جمعه رودسر اظهار داشت : وحدت شورای اسلامی شهر و روستا موجبات سازندگی خواهد شد ، مردم شوراها را انتخاب نموده اند تا مشکل گشای آنها باشند نه آنکه باری بردوش مردم بیفزایند.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد