کد خبر: 66829

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۱۰ - ۱۲:۱۶

امام جمعه چابکسر: با حمایت دولت از تولیدکنندگان ، شرایط اشتغالزایی در کشور فراهم خواهد شد

خطبه های نمازجمعه امروز چابکسر به امامت جماعت حجت الاسلام کشاورز در مسجد جامع این شهر برگزار شد. به گزارش خبرنگار املش ما ، حجت الاسلام کشاورز در خطبه های نماز جمعه امروز چابکسر پس از دعوت همگان به تقوای الهی از حضور رئیس بنیاد مستضعفان کشور در این بخش تشکر کرد و گفت: با حضور مهندس […]

خطبه های نمازجمعه امروز چابکسر به امامت جماعت حجت الاسلام کشاورز در مسجد جامع این شهر برگزار شد.

امام جمعه چابکسربه گزارش خبرنگار املش ما ، حجت الاسلام کشاورز در خطبه های نماز جمعه امروز چابکسر پس از دعوت همگان به تقوای الهی از حضور رئیس بنیاد مستضعفان کشور در این بخش تشکر کرد و گفت: با حضور مهندس سعیدی کیا ۵۰۰ فقره سند به روستائیان قاسم آباد چابکسر اهدا شده است.

امام جمعه چابکسر در ادامه با تبریک روزکارگر و سالروز تاسیس شوراها به فرمایشات مقام معظم رهبری اشاره نمود و گفت: از دولت خواست تا از تولید کنندگان داخلی حمایت بیشتری انجام دهد.

وی افزود: مناطق مستعد زیادی همچون چابکسر در کشور وجود دارد که در بخش اقتصاد مقاومتی فعال می باشند و باید دولتمردان با حمایت از تولید کنندگان داخلی شرایط اشتغال زایی را در کشور فراهم آورند.

حجت الاسلام کشاورز خاطرنشان کرد: ۶۰ هزار کشاورز چایکار منتظر قیمت گذاری شورای اقتصاد هستند ولی تاکنون شورای اقتصاد در این خصوص قیمت گذاری ننموده است.

امام جمعه چابکسر در پایان سخنانش از قلدری آمریکایی ها در بلوکه کردن پول های ایران انتقاد کرد و گفت: آمریکایی ها هرگز مورد اعتماد نبوده اندو نخواهند بود.

 

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد