کد خبر: 66807

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۰۹ - ۱۴:۵۵

امام جمعه چابکسر: مسئولین بجای پشت میز نشینی دنبال راهکارهای اقتصاد مقاومتی باشند

جلسه شورای اداری بخش چابکسر صبح امروز در سالن بخشداری برگزار شد.  به گزارش املش ما ، بخشدار چابکسر در ابتدای این جلسه با تبریک فرارسیدن هفته بزرگداشت معلم ، روز کارگر و روز شوراها به تشریح برنامه های اقتصاد مقاومتی در راستای فرمایشات رهبر انقلاب پرداخت و گفت: همه مسئولین بخش چابکسر مکلف به […]

جلسه شورای اداری بخش چابکسر صبح امروز در سالن بخشداری برگزار شد. 

جلسه شورای اداری بخش چابکسربه گزارش املش ما ، بخشدار چابکسر در ابتدای این جلسه با تبریک فرارسیدن هفته بزرگداشت معلم ، روز کارگر و روز شوراها به تشریح برنامه های اقتصاد مقاومتی در راستای فرمایشات رهبر انقلاب پرداخت و گفت: همه مسئولین بخش چابکسر مکلف به اجرای شعار سال می باشند.

حسین رمضانخواه افزود: اقتصاد مقاومتی در این بخش با تولیدات کشاورزان منطقه یعنی تولید چای، گل و گیاه فضای باز و گلخانه ای محقق خواهد شد.

وی در پایان سخنانش از آمادگی بخشداری در ارائه راهکار های اقتصاد مقاومتی در جهت تامین معیشت مردم و اشتغالزایی خبرداد.

در ادامه این جلسه امام جمعه چابکسر به کنگره ملی ۸هزار شهید گیلانی اشاره نمود و گفت: ۸۰۰۰ شهید گیلان سند افتخارات نظام ماست و ما هرچه داریم به برکت خون شهدا می باشد.

حجت الاسلام محمود کشاورز در خصوص شعارسال گفت: سالی که رهبر انقلاب به اقدام و عمل مزین نموده است ، باید با فعالیت و کار محقق گردد.

وی افزود: منطقه طلاخیز چابکسر می تواند با تولیدات چای ، مرکبات ، برنج و گل های زینتی پیشرو در شکوفایی اقتصاد منطقه باشد و همه اینها در گرو تحقق بخشیدن شعار سال توسط مردم و مسئولین است.
امام جمعه چابکسر خاطرنشان کرد: مسئولین بجای پشت میز نشینی دنبال راهکارهای اقتصاد مقاومتی و خودکفایی باشند تا توانمندیهای اقتصادی و پتانسیل بالقوه منطقه به بالفعل تبدیل شود.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد