کد خبر: 66792

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۰۹ - ۲:۵۳

فرمانده نیروی انتظامی املش خبرداد:دستگیری ۸ جوان با شناسایی خانه فساد در املش

 با تلاش پلیس اطلاعات امنیت خانه فساد در رانکوه املش شناسایی و کشف شد. فرمانده نیروی انتظامی املش در گفتگو با خبرنگار املش ما، از شناسایی یک خانه فساد در رانکوه شهرستان املش خبر دادو گفت: با تلاش پلیس اطلاعات امنیت تعداد ۸ پسر و دختر ۲۰الی ۲۵ ساله در یک خانه ویلایی در یک عملیات […]

 با تلاش پلیس اطلاعات امنیت خانه فساد در رانکوه املش شناسایی و کشف شد.

سید نژادفرمانده نیروی انتظامی املش در گفتگو با خبرنگار املش ما، از شناسایی یک خانه فساد در رانکوه شهرستان املش خبر دادو گفت: با تلاش پلیس اطلاعات امنیت تعداد ۸ پسر و دختر ۲۰الی ۲۵ ساله در یک خانه ویلایی در یک عملیات پلیسی دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.

سرهنگ پاسدار سید حسین سیدنژاد افزود: این ویلا توسط یک فرد تهرانی در اختیار این جوانان قرار گرفته بود و مقادیری وسایل لهو و لهب در این عملیات پلیسی کشف و ضبط گردید.

وی نیز  از بازداشت ۴ نفر بدلیل توزیع “توتو”(برگه های پیش بینی فوتبال) و اوراق قمار در املش خبر داد و اظهار داشت : ۸ قلیانسرا در سطح این شهرستان توسط پلیس نظارت بر اماکن عمومی پلمپ شده اند.

سیدنژاد خاطرنشان کرد: باکمک مردم می توان آرامش و امنیت را در شهرها و روستاها برقرار کرد و از مردم درخواست داریم درصورت مشاهده تخلفات به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد