کد خبر: 66683

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۷:۵۰

حمایت منتخب مردم صومعه‌سرا از ائتلاف اصولگرایان گیلان/ دلخوش: گزینه های لیست اصولگرایان از تجربه بالایی برخوردارند

منتخب مردم صومعه‌سرا در مجلس دهم با اعلام حمایت از لیست ائتلاف اصولگرایان گیلان، گفت: چهره‌های معرفی‌شده در لیست اصولگرایان از تجربه بالای برخوردارند به گزارش املش ما، سید کاظم دلخوش در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی کاسپین با اعلام حمایت از لیست ائتلاف  اصولگرایان گیلان، اظهار کرد: چهره‌های معرفی‌شده در لیست اصولگرایان از تجربه بالایی […]

منتخب مردم صومعه‌سرا در مجلس دهم با اعلام حمایت از لیست ائتلاف اصولگرایان گیلان، گفت: چهره‌های معرفی‌شده در لیست اصولگرایان از تجربه بالای برخوردارند

دلخوشبه گزارش املش ما، سید کاظم دلخوش در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی کاسپین با اعلام حمایت از لیست ائتلاف  اصولگرایان گیلان، اظهار کرد: چهره‌های معرفی‌شده در لیست اصولگرایان از تجربه بالایی برخوردارند.

وی با بیان اینکه تجربه نمایندگی در  پیگری امور مردم در مجلس تأثیرگذار است، گفت: تجربه نمایندگی خدمت به مردم را تسریع می‌کند.

منتخب مردم صومعه‌سرا در مجلس دهم با تأکید بر اینکه اصولگراها پای بند قانون بوده و هستند، افزود:  انشالله مردم روز  ۱۰ اردیبهشت به  خادمین  واقعی خود رأی  می‌دهند.

دلخوش با بیان اینکه هرکسی که از طرف شورای نگهبان تأیید شود مورد تأیید همگان است، گفت: اما لیست  معرفی‌شده از سوی اصولگرایان از کارایی بیشتری برخوردار است.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد