کد خبر: 66677

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۵:۵۰

ذبیح الله نیکفر: پیروز مرحله دوم انتخابات مجلس اصولگرایان هستند/ مردم گیلان قیّم نمی خواهند

منتخب مردم لاهیجان و سیاهکل در انتخابات مجلس برخی تحرکات کاندیدای اصلاح طلب را توهین به شعور مردم دانست و گفت: مردم گیلان در هوش و ذکاوت زبانزد هستند و قیم نمی خواهند  به گزارش املش ما ، ذبیح الله نیکفر در گفت و گو با خرگزاری بین المللیکاسپین از لاهیجان ائتلاف اصولگرایان را اتحاد […]

منتخب مردم لاهیجان و سیاهکل در انتخابات مجلس برخی تحرکات کاندیدای اصلاح طلب را توهین به شعور مردم دانست و گفت: مردم گیلان در هوش و ذکاوت زبانزد هستند و قیم نمی خواهند 

نیکفربه گزارش املش ما ، ذبیح الله نیکفر در گفت و گو با خرگزاری بین المللیکاسپین از لاهیجان ائتلاف اصولگرایان را اتحاد جبهه انقلابی دانست و اظهار کرد: اتحاد و همدلی شاکله موفق شدن و پیروزی در همه زمینه ها است.

وی با بیان اینکه  مردم   ما خواستار کسانی هستند که پایبند به ارزش ها و شیفته خدمت باشند، افزود: مردم ما با هوشترین  و کاردان ترین مردم دنیا هستند و همیشه با  دقت و هوشیاری خادمان خود را انتخاب کرده اند.

منتخب مردم لاهیجان و سیاهکل در انتخابات دهمین دوره  مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم ما قیم نمی خواهند افزود: بعضی ها با هیاهوی کاذب نمی توانند به مقاصد خود دست پیدا کنند.

نیکفر برخی تحرکات کاندیدای اصلاح طلب را توهین به شعور مردم دانست و گفت: مردم گیلان در هوش و ذکاوت زبانزد هستند و قیم نمی خواهند.

وی با بیان ابنکه یک نماینده خوب باید دلداده خدمت به مردم باشد نه هوس بازی سیاستمدران، گفت: مردم به کسانی رای نمی دهند که درخانه ملت به دنبال جناح بازی و پر کردن کیسه  برخی گروه های معلوم حال باشند.

نیکفر پیروز مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی را اصولگرایان دانست و افزود: مردم خود آگاه هستند و خادم و خائن را می شناسند.

منتخب مردم لاهیجان و سیاهکل ضمن دعوت حداکثری مردم برای شرکت در دهمین دوره انتخابات  مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: حضور گسترده و انتخاب منتخب اصلح رمز  پیشرفت و آبادانی جامعه است  .

ارسال دیدگاه

کسب درآمد