کد خبر: 66674

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۳:۵۱

حواشی گردهمایی حامیان لیست امید گیلان/از صندلی های خالی تا حضور مدیران دولتی شهرستانی! +عکس

سالن دولتی تختی رشت روز گذشته میزبان میتینگ حامیان لیست امید بود. حضور برخی چهره های دولتی، مشاهده برخی از صندلی های خالی و حضور افرادی از سراسر گیلان که طبق قانون انتخاباتی اجازه حضور در انتخابات را به عنوان شرکت کننده نداشتند از حواشی جالب توجه این همایش بود. به گزارش املش ما به […]

سالن دولتی تختی رشت روز گذشته میزبان میتینگ حامیان لیست امید بود. حضور برخی چهره های دولتی، مشاهده برخی از صندلی های خالی و حضور افرادی از سراسر گیلان که طبق قانون انتخاباتی اجازه حضور در انتخابات را به عنوان شرکت کننده نداشتند از حواشی جالب توجه این همایش بود.

به گزارش املش ما به نقل از «لاهیجان»، طبق اعلام ستاد انتخاباتی اصلاح طلبان در گیلان، میتینگ حامیان لیست امید، صبح روز گذشته در سالن دولتی تختی رشت و با حضور شورای اصلاح طلبان و گروهی از حامیان محمدصادق حسنی برگزار شد.

محمدصادق حسنی در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه رشت با کسب ۴۳ هزار رای پس از غلامعلی جعفرزاده، جبار کوچکی نژاد، سیدعلی آقازاده و سید ولی الله عظمتی در جایگاه پنجم ایستاد. وی که گویا به خوبی دریافته در دوم دور انتخابات برای رقابت با سه حریف کارکشته کار دشوار و آزمون پیچیده ای را در پیش دارد، دست به دامان محمدرضا عارف شد تا شاید با استفاده از تجربه و حمایت وی بتواند یکی از دوکرسی باقی مانده مجلس در حوزه انتخابیه رشت را از آن خود کند.

اما خارج از سوژه گردهمایی به اصلاح عظیم حامیان لیست امید در رشت می توانیم به حضور و مشاهده رخسارهایی از لاهیجان و دیگر شهرستان های گیلان در این جمع اشاره کرد که از قضا مطابق قانون انتخابات، اذن حضور در دور دوم انتخابات را به عنوان رای دهنده نخواهند داشت، حال این عزیزان بسیار زحمتکش و البته کمی مغموم که در انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل، کاندیدای مورد نظر لیست امیدشان علیرغم تلاش های شبانه روزی این عزیزان، نتوانست حائر شرایط لازم برای حضور در مجلس شود، در ستاد محمد صادق حسنی چه می کنند و از وی چه خواسته ای دارند، ما هم مثل شما نمیدانیم!!!

همایش امید گیلان

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد