کد خبر: 66663

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۳:۲۰

اشتغال ۸۰درصد جمعیت روستاهای دیوشل و تالش محله به پخت نان برنجی

بخشدار مرکزی لنگرود از اشتغال اهالی دو روستای دیوشل و تالش محله به پخت نان سنتی خبرداد.  بخشدار مرکزی لنگرود در گفتگو با خبرنگار املش ما از اشتغال ۸۰ درصدی جمعیت روستاهای دیوشل و تالش محله لنگرود به پخت نان برنجی سنتی خبرداد. محمد رنجبر افزود: در راستای اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی […]

بخشدار مرکزی لنگرود از اشتغال اهالی دو روستای دیوشل و تالش محله به پخت نان سنتی خبرداد. 

بخشدار مرکزی لنگرودبخشدار مرکزی لنگرود در گفتگو با خبرنگار املش ما از اشتغال ۸۰ درصدی جمعیت روستاهای دیوشل و تالش محله لنگرود به پخت نان برنجی سنتی خبرداد.

محمد رنجبر افزود: در راستای اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی با همکاری سپاه پاسداران، کمیته امداد و صندوق کارآفرینی امید به متقاضیان این عرصه تسهیلات لازم اعطا شده است تا بتوانند در افزایش اشتغال زایی مثمر ثمر باشند.

وی در خصوص گازرسانی به روستاهای بخش مرکزی گفت: از ۳۲ روستای این بخش فقط ۵ روستا باقی مانده است که تا پایان سال با گازرسانی به روستاهای باقی مانده بخش مرکزی به بخش سبز سال انتخاب خواهد شد.

بخشدار مرکزی لنگرود اظهار داشت:در حال حاضر در این بخش ۳۶ دهیار مشغول فعالیت هستند که در آینده ای نزدیک به ۴۲ دهیار افزایش خواهد یافت.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد