کد خبر: 66659

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۳:۱۵

ایجاد اشتغال ۱۰۰ نفر در آینده نزدیک/جلوگیری از خروج ۱۶میلیارد دلار ارز

با سرمایه گذاری شرکت کره ای ۱۰۰ نفر در لنگرود مشغول به کار خواهند شدو جلوی خروج ۱۰ تا ۱۶ میلیارد دلار ارز از کشور گرفته خواهد شد.  به گزارش املش ما ، نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی در نشستی که با حامد دیار مدیرعامل شرکت پارسیان تجارت پلاست و هیئت کره ای […]

با سرمایه گذاری شرکت کره ای ۱۰۰ نفر در لنگرود مشغول به کار خواهند شدو جلوی خروج ۱۰ تا ۱۶ میلیارد دلار ارز از کشور گرفته خواهد شد. 

به گزارش املش ما ، نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی در نشستی که با حامد دیار مدیرعامل شرکت پارسیان تجارت پلاست و هیئت کره ای برگزار شد، گفت:عملیات ساخت پروژه تولید فیلم پی وی سی و لوله مقوایی از برنامه های ساخت هیئت کره ای در شهرک صنعتی یعقوبیه لنگرود می باشد.

مهرداد لاهوتی افزود: شروع به کار پروژه فوق الذکر از هفته آینده آغاز خواهد شد و ۴۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری صورت خواهد گرفت.

وی اظهار داشت : ۲ پروژه فوق در زمینی به مساحت ۱۵ هزار مترمربع و زمینه اشتغال ۱۰۰ نفر را فراهم خواهد آورد.

لاهوتی خاطرنشان کرد: تولیدات این شرکت در زمینه فیلم ۳هزار تن پی وی سی و در زمینه لوله مقوایی با ظرفیت ۱ میلیون رول می باشدکه جهت مصرف داخلی و صادرات به خارج استفاده خواهد شد.

نماینده مردم لنگرود درمجلس تصریح کرد: با اجرایی شدن این پروژه ها، سالیانه از خروج  ۱۰ الی ۱۶ میلیون دلار ارز جلوگیری خواهد شد.

لاهوتی و سرمایه گذار خارجی لاهوتی و سرمایه گذار خارجی1

ارسال دیدگاه

کسب درآمد