کد خبر: 66579

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۰۴ - ۳:۵۷

کاندیدای دوره ی نهم انتخابات انزلی: وظیفه ی نخبگان اصولگرا، حمایت از کاندیداهای لیست ائتلاف است

کاندیدای دوره‌ی نهم انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه‌ی انزلی گفت: امروز وظیفه‌ی تمام نخبگان سیاسی و تشکلها و نیروههای اصولگرا حمایت از منتخبین شورای ائتلاف می باشد به گزارش املش ما ،  علی طاهباز در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ماسال با اشاره به اهمیت دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی و در […]

کاندیدای دوره‌ی نهم انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه‌ی انزلی گفت: امروز وظیفه‌ی تمام نخبگان سیاسی و تشکلها و نیروههای اصولگرا حمایت از منتخبین شورای ائتلاف می باشد

علی طاهبازبه گزارش املش ما ،  علی طاهباز در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ماسال با اشاره به اهمیت دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی و در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: در این دور از انتخابات نیز در وهله‌ی اول مشارکت حداکثری هدف اصلی نظام است و در مرحله‌ی بعد انتخاب اصلح از میان داوطلبان راه یافته به دور دوم که همگی فرزندان این نظام هستند از دیگر موضوعات اهمیت بیشتری دارد.

وی افزود: برخلاف تهران که فقط لیست احزاب سیاسی رای می آورد و هیچ کاندیدایی به طور فرادا شانسی برای پیروز شدن ندارد در سایر شهرها و بخصوص شهرهای کوچکتر این نگاه تشکلی و حزبی بسیار کمرنگ می باشد. احزاب و تشکلهای سیاسی نمایندگان تفکرات سیاسی هموطنان می باشند.

کاندیداهای نهمین دوره‌ی انتخابات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نخبگان سیاسی در تشکلهای اصولگرا بعد از ماهها بررسی از بین داوطلبان موجود با توجه به سوابق و گرایشهای سیاسی و ویژگیهای مثبت کاندیداهها در نهایت به گزینه های منتخب خود رسیدند گفت: وظیفه‌ی ما حکم می‌کند انتخابات نخبگان اصولگرا حتی اگر بر خلاف میل باطنی ما باشد بدور از نگاه قومی و قبیله‌ای به این انتخاب احترام گذاشته و با تمام توان برای اهداف والاتر نظام از آن حمایت نماییم.

طاهباز تأکید کرد: شایسته بود در همان دور اول انتخابات، سایر کاندیداهای اصولگرا در جهت حمایت از این لیست انصراف خود را اعلام می‌نمودند. همانطور که سردار علیزاده با وجود شانس زیادی که در انتخابات داشتند فضا را برای ورود اصولگرایان به مجلس باز گذاشتند یا حتی شاهد بودیم با تصمیم دکتر عارف رئیس جمهور فعلی با حداقل آرا برگزیده شد و اگر آقای عارف چنین تصمیمی نمیگرفت الان قطعا سرنوشت انتخابات ریاست جمهوری این نبود.

این کارشناس ارشد مطالعات استراتژیک تصریح کرد: امروز وظیفه‌ی تمام نخبگان سیاسی و تشکلها و نیروههای اصولگرا حمایت از منتخبین شورای ائتلاف می باشد و امیدواریم پیروزی قاطع منتخبین ائتلاف اصولگرایان را در دور دوم شاهد باشیم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد