کد خبر: 66554

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۰۲ - ۱۴:۳۴

۴۰ واحد مسکونی برای نیازمندان در لنگرود ساخته می‌شود

مسئول سازندگی سپاه ناحیه لنگرود از ساخت ۴۰ واحد منزل مسکونی برای نیازمندان در این شهرستان خبر داد. طاهر اعتمادی در مراسم نمادین کلنگ زنی مسکن نیازمندان شهرستان لنگرود به خبرنگار املش ما گفت: ۴۰ واحد مسکن محرومین با زیربنای ۵۰ مترمربع در این شهرستان ساخته خواهد شد. مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه  لنگرود افزود: این […]

مسئول سازندگی سپاه ناحیه لنگرود از ساخت ۴۰ واحد منزل مسکونی برای نیازمندان در این شهرستان خبر داد.

کلنگ مسکن محرومین در لنگرودطاهر اعتمادی در مراسم نمادین کلنگ زنی مسکن نیازمندان شهرستان لنگرود به خبرنگار املش ما گفت: ۴۰ واحد مسکن محرومین با زیربنای ۵۰ مترمربع در این شهرستان ساخته خواهد شد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه  لنگرود افزود: این واحد ها ظرف مدت ۱۰۰ روز ساخته خواهد شد و برای هرکدام ۳۰ میلیون تومان اعتبار پیش بینی شده است.

وی خاطرنشان کرد : ۱۵ میلیون از هزینه ساخت مسکن محرومین را سپاه متقبل شده است و مابقی از طریق مشارکت اصناف و بازاریان ساخته خواهد شد.

اعتمادی تلاش برای محرومیت‌زدایی در کشور را از دیگر رسالت‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دانست و افزود: در همین راستا با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) و سایر ارگان‌ها، اقدام به ساخت ۴۰ واحد مسکونی برای نیازمندان تا پایان شهریورماه ساخته می‌شود.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد