کد خبر: 66539

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۰۲ - ۶:۰۸

بی اعتنایی حجامی به نامه فرماندار و بلاتکلیفی عضو علی البدل شورای شهر لنگرود + سند

یکی از نکات جالب بعد از بی اعتنایی حجامی به نامه فرماندار و بلاتکلیفی عضو علی البدل شورای شهر لنگرود، حضور وی در جلسات معارفه روسای محیط زیستی لنگرود و لاهیجان و دیگر جلسات است که سایت محیط زیست گیلان وی را صراحتا معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان معرفی […]

یکی از نکات جالب بعد از بی اعتنایی حجامی به نامه فرماندار و بلاتکلیفی عضو علی البدل شورای شهر لنگرود، حضور وی در جلسات معارفه روسای محیط زیستی لنگرود و لاهیجان و دیگر جلسات است که سایت محیط زیست گیلان وی را صراحتا معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان معرفی می کند. 

به گزارش املش ما ، پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، ۱۹ شهریور ۱۳۹۴ و از سوی مدیرکل جدید محیط‌زیست گیلان، علی‌اصغر حجامی سرپرست معاونت پشتیبانی محیط‌زیست گیلان شد.

حجامی که عضو شورای شهر لنگرود بود و از همان آغاز کار خود در اداره کل محیط‌زیست شایعاتی مبنی بر معاون بودن یا سرپرست بودن وی مطرح بود.

از سوی دیگر مهرداد زحمتکش نیز به‌عنوان معاون آموزشی آموزش‌وپرورش لنگرود انتخاب شد که این دو حکم اعضای شورای شهر لنگرود با واکنش و حضور غیرقانونی برخی قرار گرفت و تلاش آنان ثمری نداشت و هر دو این پست را به‌نوعی بی‌ربط به فعالیت در شورا نامیدند.

۱۹ آذر ۱۳۹۴ زمان سه‌ماهه پست سرپرستی حجامی در معاونت پشتیبانی محیط‌زیست بود که طبق آخرین اظهارات این سه ماه سرپرستی تا ۶ ماه و طبق قانون قابل‌افزایش است که در صورت در نظر گرفتن ۶ ماه ۱۹ فرودین ۱۳۹۵ پایان کار حجامی باید باشد.

در اقدامی جالب لنگرود” href=”http://langarnews.ir/”>فرماندار لنگرود طی نامه‌ای در ۱۵ فروردین جاری خواستار انتخاب یکی از دو سمت معاونت محیط‌زیست و شورا توسط علی‌اصغر حجامی شد.

این در حالی بود که شش ماه از پست محیط زیستی حجامی گذشته بود و در نامه فرماندار ذکرشده بیش از پست بیش از ۳ ماه و عضویت همزمان در شورا مغایر با ماده ۲۸ قانون است.

طبق آخرین اطلاعات، علی رقم اینکه حجامی گفته بود که تا یک هفته بعد از دریافت نامه جواب را اعلام خواهد کرد ولی تاکنون پاسخی دریافت نشده و شنیده‌شده فرمانداری نامه‌ای در خصوص عدم لغو حکم شورایی وی به شورای استان تنظیم کرده و از سوی دیگر شورا نیز در حال تنظیم استعفانامه حجامی است.

یکی از نکات جالب بعد از بی‌اعتنایی حجامی به نامه فرماندار و بلاتکلیفی عضو علی‌البدل شورای شهر لنگرود، حضور وی در جلسات معارفه روسای محیط زیستی لنگرود و لاهیجان و دیگر جلسات است که سایت محیط‌زیست گیلان وی را صراحتاً معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل حفاظت محیط‌زیست گیلان معرفی می‌کند.

از سوی دیگر محافظه‌کاری عضو علی‌البدل شورای شهر نیز قابل‌تأمل است که چرا تاکنون و بعد از گذشت بیش از ۶ ماه در خصوص وضعیت حجامی و زحمتکش با توجه به مسئولیت‌هایی که مشغول هستند از طریق مراجع قانونی اقدامی نکرده‌اند.

ظاهراً منتظر هستند تا سفره‌ای پهن شود و زمینه حضور وی را دیگران طراحی و آماده کنند.

لازم به ذکر است حجامی در انتخابات مجلس گذشته نیز برای ثبت‌نام اقدام کرد ولی به دلیل عدم وجود شرایط لازم برای ثبت‌نام، موفق به ثبت‌نام برای کاندیداتوری انتخابات مجلس دهم نشد.

گفته می‌شود حجامی خود را برای انتخابات ۴ سال آینده مجلس شورای اسلامی آماده می‌کند.

تودیع عارفه لنگرود محیط زیست محیط زیست 1 نامه حجامی

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد