کد خبر: 66530

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۰۱ - ۸:۵۵

۵۴ مسجد آذری زبان رشت از لیست ائتلاف اصولگرایان حمایت می کنند

امام جماعت مسجد باب الحوایج رشت، گفت: بزرگان و هیات امنای ۵۴مسجد منتسب به آذری زبان های رشت از لیست اتلاف اصولگریان حمایت می کنند. به گزارش املش ما ،  حجت الاسلام یوسف کریمی در گفت و گو با خبرنگار «دیارباران»، با تبریک میلاد امام علی (ع)و روز پدر اظهار کرد: همه ما مدیون هدایت […]

امام جماعت مسجد باب الحوایج رشت، گفت: بزرگان و هیات امنای ۵۴مسجد منتسب به آذری زبان های رشت از لیست اتلاف اصولگریان حمایت می کنند.

به گزارش املش ما ،  حجت الاسلام یوسف کریمی در گفت و گو با خبرنگار «دیارباران»، با تبریک میلاد امام علی (ع)و روز پدر اظهار کرد: همه ما مدیون هدایت پیامبر گونه امام در انقلاب اسلامی و جانفشانی شهدا  هستیم.

وی با بیان اینکه وظیفه همه ما پاسداری از ارزش های انقلاب اسلامی است، افزود:  حضور در انتخابات و انتخاب اصلح یکی از معیارهای دفاع  از انقلاب اسلامی است.

امام جماعت مسجد باب الحوایج و از بزرگان آذری زبان مقیم رشت، ادامه داد: طبق نشست های که داشتیم و بررسی های صورت گرفته  به این نتیجه رسیدیم که از لیست ائتلاف اصولگرایان حمایت کنیم.

حجت الاسلام یوسف کریمی

وی افزود: بزرگان و هیات امنای ۵۴مسجد منتسب به آذری زبان های رشت مثل مرحله اول انتخابات  در مرحله دوم نیز از لیست اتلاف اصولگریان حمایت می کنند.

کریمی در پایان خاطرنشان کرد: جامعه آذری زبان از نمایندگان هیچ انتظاری ندارند و تنها خواسته ما عمل و رعایت قانون اساسی است.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد