کد خبر: 66511

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۸:۵۴

شهردار رودسر خبرداد: بزودی بیمه کارگران روزمزد محقق خواهد شد

صبح امروز شهردار رودسر در جمع پرسنل فضای سبز شهرداری حاضر شد و از تلاش آماده سازی مناسب فضای شهر در ایام نوروز که موجبات رضایتمندی گردشگران و شهروندان را فراهم آورد تقدیر نمود. به گزارش املش ما صبح امروز شهردار رودسر در جمع پرسنل فضای سبز شهرداری حاضر شد و از تلاش آماده سازی مناسب فضای شهر […]

صبح امروز شهردار رودسر در جمع پرسنل فضای سبز شهرداری حاضر شد و از تلاش آماده سازی مناسب فضای شهر در ایام نوروز که موجبات رضایتمندی گردشگران و شهروندان را فراهم آورد تقدیر نمود.

به گزارش املش ما صبح امروز شهردار رودسر در جمع پرسنل فضای سبز شهرداری حاضر شد و از تلاش آماده سازی مناسب فضای شهر در ایام نوروز که موجبات رضایتمندی گردشگران و شهروندان را فراهم آورد تقدیر نمود.

خداداد قنبرزاده در این دیدار  به کارگاه تولیدی شهرداری رودسر و تولید بسیاری از اقلام مورد نیاز شهرداری از قبیل موزاییک ، بلوک وسایل بازی در پارکها و مبلمان شهری اشاره نمود و گفت: به همت پرسنل کارگاههای تولیدی توانسته ایم در راستای تحقق شعار سال و بیانات مقام معظم رهبری اقدام و عمل خوبی داشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد : بزودی در راستای معیشت کارگران ، وعده شهرداری در انجام بیمه کارگران روزمزد محقق خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ما در این دیدار ، نمایندگان بیمه پاسارگاد جهت پوشش بیمه عمر کارگران شهرداری حضور داشتند و توضیحاتی در این خصوص بیان نمودند.

شهردار رودسر در جمع فضای سبز شهردار رودسر در جمع فضای سبز1 شهردار رودسر در جمع فضای سبز2 شهردار رودسر در جمع فضای سبز3 شهردار رودسر در جمع فضای سبز4 شهردار رودسر در جمع فضای سبز5

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد