کد خبر: 66508

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۶:۵۰

وزیر آموزش و پرورش خبر داد: درخواست «استخدام در آموزش و پرورش» به دولت ارائه شد

وزیر آموزش و پرورش گفت: درخواست استخدام برای سال جاری را به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ارائه دادیم که در فرآیند تصویب و ابلاغ است.  به گزارش املش ما ، علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش امروز در حاشیه مراسم سفیران سلامت و در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که «آیا آموزش و […]

وزیر آموزش و پرورش گفت: درخواست استخدام برای سال جاری را به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ارائه دادیم که در فرآیند تصویب و ابلاغ است. 

فانیبه گزارش املش ما ، علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش امروز در حاشیه مراسم سفیران سلامت و در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که «آیا آموزش و پرورش در سال جاری استخدام خواهد داشت؟»، اظهار داشت: درخواست استخدام و دریافت ردیف استخدامی را به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور ارائه داده‌ایم که این موضوع در فرآیند تصویب و ابلاغ است.

وی با اشاره به ورود مباحث سلامت به کتب درسی خاطر نشان کرد: امسال در برنامه درسی دوره متوسطه دوم درس‌هایی را برای اولین‌بار پیش‌بینی کرده‌ایم که درس «انسان سالم و محیط زیست» بسیار مهم است و امیدواریم در کنار سایر دروس، دانش‌آموزان آمادگی پیدا کنند.

فانی با اشاره به سفیران سلامت در مدارس کشور گفت: سفیران سلامت استفاده از تلاش دانش‌آموزان برای توسعه سلامت بین همسالان است زیرا دانش‌آموزان صحبت همسالان خود را بهتر متوجه می‌شوند.

وزیر آموزش و پرورش در واکنش به این پرسش که «آیا ورزش و نرمش انجام می‌دهید»، گفت: خیلی کم فرصت ورزش کردن دارم زیرا متأسفانه از صبح تا شب مشغول هستم اما روزی سه نوبت نرمش‌های خاصی انجام می‌دهم.

فارس

ارسال دیدگاه

کسب درآمد