کد خبر: 66508

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۶:۵۰

وزیر آموزش و پرورش خبر داد: درخواست «استخدام در آموزش و پرورش» به دولت ارائه شد

وزیر آموزش و پرورش گفت: درخواست استخدام برای سال جاری را به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ارائه دادیم که در فرآیند تصویب و ابلاغ است.  به گزارش املش ما ، علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش امروز در حاشیه مراسم سفیران سلامت و در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که «آیا آموزش و […]

وزیر آموزش و پرورش گفت: درخواست استخدام برای سال جاری را به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ارائه دادیم که در فرآیند تصویب و ابلاغ است. 

فانیبه گزارش املش ما ، علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش امروز در حاشیه مراسم سفیران سلامت و در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که «آیا آموزش و پرورش در سال جاری استخدام خواهد داشت؟»، اظهار داشت: درخواست استخدام و دریافت ردیف استخدامی را به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور ارائه داده‌ایم که این موضوع در فرآیند تصویب و ابلاغ است.

وی با اشاره به ورود مباحث سلامت به کتب درسی خاطر نشان کرد: امسال در برنامه درسی دوره متوسطه دوم درس‌هایی را برای اولین‌بار پیش‌بینی کرده‌ایم که درس «انسان سالم و محیط زیست» بسیار مهم است و امیدواریم در کنار سایر دروس، دانش‌آموزان آمادگی پیدا کنند.

فانی با اشاره به سفیران سلامت در مدارس کشور گفت: سفیران سلامت استفاده از تلاش دانش‌آموزان برای توسعه سلامت بین همسالان است زیرا دانش‌آموزان صحبت همسالان خود را بهتر متوجه می‌شوند.

وزیر آموزش و پرورش در واکنش به این پرسش که «آیا ورزش و نرمش انجام می‌دهید»، گفت: خیلی کم فرصت ورزش کردن دارم زیرا متأسفانه از صبح تا شب مشغول هستم اما روزی سه نوبت نرمش‌های خاصی انجام می‌دهم.

فارس

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد