کد خبر: 66482

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۹:۰۱

حمایت نماینده آستانه اشرفیه از ائتلاف اصولگرایی؛قربانی : حامی لیست ائتلاف اصولگرایان در مرحله دوم انتخابات هستم

نماینده آستانه و کیاشهر در مجلس با بیان اینکه ائتلاف و وحدت رمز پیروزی در انتخابات است،گفت: از لیست ائتلاف اصولگرایان در مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی حمایت می کنم. به گزارش املش ما ، محمد حسین قربانی در گفت وگو با خبرنگار «دیارباران» در آستانه مرحله دوم انتخابات مجلس، اظهار کرد:  مرحله دوم انتخابات […]

نماینده آستانه و کیاشهر در مجلس با بیان اینکه ائتلاف و وحدت رمز پیروزی در انتخابات است،گفت: از لیست ائتلاف اصولگرایان در مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی حمایت می کنم.

قربانیبه گزارش املش ما ، محمد حسین قربانی در گفت وگو با خبرنگار «دیارباران» در آستانه مرحله دوم انتخابات مجلس، اظهار کرد:  مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی تکمیل کننده ترکیب مجلس شورای اسلامی در دوره دهم است.

وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: نمایندگان گیلان در گذشته در راستای توسعه استان و شهرستان های حوزه انتخابیه خود تلاش های زیادی انجام داده اند.

نماینده آستانه و کیاشهر در مجلس با تاکید بر اینکه در مجلس دهم تلاش خود را برای رفع معضلات استان انجام خواهیم داد، اضافه کرد: از لیست ائتلاف اصولگرایان در مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی حمایت می کنم و لیست اهمیت دارد.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در خاتمه اظهار کرد: ائتلاف و وحدت رمز پیروزی در انتخابات است.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد