کد خبر: 66466

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۲:۵۱

تیم‌های ترکیه به دنبال ستاره‌های پرسپولیس

دربی ۸۲ و تقابل استقلال و پرسپولیس چند تماشاگر خارجی داشت، مهمان‌هایی که از ترکیه آمده بودند تا بازیکنان سرخابی را زیر نظر بگیرند. به گزارش املش ما ، ارسون یانال سرمربی سابق ترکیه، به همراه فیرات دستیار سابق دایی و سرمربی سایپا و همین‌طور مدیران اجرایی دو باشگاه گنچرلر بیرلیگی و ترابوزان اسپور از […]

دربی ۸۲ و تقابل استقلال و پرسپولیس چند تماشاگر خارجی داشت، مهمان‌هایی که از ترکیه آمده بودند تا بازیکنان سرخابی را زیر نظر بگیرند.

فرشاد احمدزاده و مهدی طارمیبه گزارش املش ما ، ارسون یانال سرمربی سابق ترکیه، به همراه فیرات دستیار سابق دایی و سرمربی سایپا و همین‌طور مدیران اجرایی دو باشگاه گنچرلر بیرلیگی و ترابوزان اسپور از جمله این مهمان‌های دربی ۸۲ بودند.

آنها به تهران آمده بودند تا علاوه بر مذاکره با بعضی مدیران و باشگاه‌ها، زمینه را برای انتقال بعضی از بازیکنان به ترکیه فراهم کنند.

انگین فیرات سرمربی سابق سایپا در این باره می‌گوید: «هدف ما این بود که مدیران اجرایی فوتبال ترکیه بتوانند یکی از بزرگ‌ترین دربی‌های دنیا را از نزدیک ببینند. همین‌طور می‌خواستیم زیبایی‌های ایران را به آنها نشان بدهیم.

خدا را شکر که بازی هم در سطح بسیار خوبی برگزار شد. یکی از اهداف ما هم دیدن بازیکنان ایرانی و حضورشان در لیگ ترکیه هم بود.»

خبرهای رسیده حکایت از آن دارد که مسئولان دو باشگاه گنچرلر بیرلیگی و ترابوزان اسپور از کیفیت بازی فرشاد احمدزاده و مهدی طارمی خوششان آمده و حتی قرار شده به صورت رسمی از باشگاه پرسپولیس برای جذب این بازیکنان درخواست بدهند البته طارمی در اواسط فصل پیشنهاد مالمو را رد کرد و بعید به نظر می‌رسد به لیگ ترکیه برود.

او در آخرین مصاحبه‌‌اش هم گفت که دوست دارد در پرسپولیس بماند.

منبع: خبر آنلاین

ارسال دیدگاه

کسب درآمد