کد خبر: 66408

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۲۹ - ۷:۲۷

رئیس فنی و حرفه ای رودسر خواستار شد:شناسایی افراد مستعد جهت حضور در مسابقات ملی مهارت

صبح امروز نشست آموزشگاه های آزاد فناوری و اطلاعات شهرستان رودسر در اداره آموزش و فنی و حرفه ای امام خمینی(ره) برگزار شد. به گزارش املش ما ، صبح امروز نشست آموزشگاه های آزاد فناوری و اطلاعات شهرستان رودسر در اداره آموزش و فنی و حرفه ای امام خمینی(ره) برگزار شد. در این نشست یوسفی رئیس […]

صبح امروز نشست آموزشگاه های آزاد فناوری و اطلاعات شهرستان رودسر در اداره آموزش و فنی و حرفه ای امام خمینی(ره) برگزار شد.

فنی و حرفه ای رودسربه گزارش املش ما ، صبح امروز نشست آموزشگاه های آزاد فناوری و اطلاعات شهرستان رودسر در اداره آموزش و فنی و حرفه ای امام خمینی(ره) برگزار شد.

در این نشست یوسفی رئیس اداره فنی و حرفه ای شهرستان به نکاتی در رابطه با روند آموزشی آموزشگاه‌ ها اشاره کرد و افزود: با توجه به بازدیدهایی که از آموزشگاه های آزاد شهرستان داشتیم ، چند نکته قابل ذکر است و مسئولان آموزشگاه های آزاد می بایست تجهیزات خود را مطابق فهرست استاندارد تجهیزات فراهم آورند و در تنظیم قراردادهای کارآموزی دقت لازم را داشته باشند.

وی همچنین به آغاز زمان  ثبت نام هفدهمین دوره مسابقات ملی مهارت اشاره داشت و افزود:   تمامی آموزشگاه های آزاد می بایست با شناسایی کاربران مستعد  و  حمایت  از آنها ، موجبات حضورشان در  مسابقات ملی مهارت را فراهم آورند.

در پایان این جلسه، لوح تقدیری جهت تقدیر از عملکرد آموزشگاه های آزاد فناوری و اطلاعات در سال ۹۴ ،توسط رئیس اداره فنی و حرفه ای شهرستان به موسسان و ریاست صنف فناوری اطلاعات شهرستان اعطا گردید.

براساس گزارش خبرنگار ما ، مهلت ثبت نام در هفدهمین مسابقه ملی مهارت ۱۵ اردیبهشت ماه سالجاری می باشد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد