کد خبر: 66396

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۲۸ - ۱۹:۴۸

نظرعلی علیزاده:هوشیاری مردم منجر به ورود اکثریت کاندیداهای اصولگرا به مجلس شد

سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان گیلان با بیان اینکه برخی ها گیلان را حیاط خلوت خود می دانستند، افزود:حضور و هوشیاری مردم باعث شد اکثریت کاندیداهای اصولگرا وارد مجلس شوند. به گزارش املش ما به نقل از دیار باران ، نظرعلی علیزاده عصر امروز در دیدار با جمعی از خلخالی های مقیم رشت، اظهار کرد: انتخابات […]

سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان گیلان با بیان اینکه برخی ها گیلان را حیاط خلوت خود می دانستند، افزود:حضور و هوشیاری مردم باعث شد اکثریت کاندیداهای اصولگرا وارد مجلس شوند.

شوریا ائتلافبه گزارش املش ما به نقل از دیار باران ، نظرعلی علیزاده عصر امروز در دیدار با جمعی از خلخالی های مقیم رشت، اظهار کرد: انتخابات نشان دهنده بلوغ سیاسی نظام مقدس جمهوری اسلامی است .

وی با بیان اینکه برخی ها گیلان را حیاط خلوت خود می دانستند، افزود:حضور  و هوشیاری مردم باعث شد اکثریت کاندیداهای اصولگرا وارد مجلس شوند.

سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان گیلان با بیان اینکه باید همیشه از آرمان و ارزش های انقلاب اسلامی دفاع کرد، افزود: این حمایت شما و طیف های مختلف نشان دهنده این است که همه مردم به ارزش های انقلاب آگاهی کامل دارند.

علیزاده با بیان اینکه اگر کار برای رضای خدا باشد سختی ندارد، افزود: همه باید با اتحاد و همبستگی با هم حماسه ۷ اسفند را در ۱۰ اردیبهشت تکرار کنیم.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد