کد خبر: 66366

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۲۷ - ۱۶:۰۷

خطیب نمازجمعه املش : بهره مندی از فرصت اعتکاف بهترین راه خودسازی است

خطبه های نماز جمعه امروز املش توسط امام جمعه موقت این شهرستان در مصلی نمازجمعه قرائت شد. به گزارش خبرنگار املش ما ، حجت الاسلام صفر علیپور در خطبه های نماز جمعه امروز املش با دعوت همگان به تقوی الهی و تبریک ایام پرفیض ماه رجب ، به سنت جسنه اعتکاف اشاره داشت و گفت: […]

خطبه های نماز جمعه امروز املش توسط امام جمعه موقت این شهرستان در مصلی نمازجمعه قرائت شد.

علیپوربه گزارش خبرنگار املش ما ، حجت الاسلام صفر علیپور در خطبه های نماز جمعه امروز املش با دعوت همگان به تقوی الهی و تبریک ایام پرفیض ماه رجب ، به سنت جسنه اعتکاف اشاره داشت و گفت: همگان از فرصت اعتکاف برای خودسازی معنوی بهره مند شوند و در این خلوت با خلوص و حضور قلب به درگاه خالق خویش پناه ببرند.

امام جمعه موقت املش به ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی اشاره نمود و اظهار داشت : دلاورمردان ارتش در دوران دفاع مقدس از خود رشادت های مثال زدنی و وصف ناپذیری به نمایش گذاشتند و همواره حافظ و نگهبان اسلام و انقلاب اسلامی بودند.

وی همچنین به ۲ اردیبهشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران به دستور انقلاب اسلامی اشاره نمود و گفت  : سپاه و ارتش با همراهی نیروهای مردمی بسیح در دوران هشت سال دفاع مقدس پیروزی هیا بزرگی را خلق کردند و باعث شدند دشمن بعثی با آنهمه کشورهای حامی اش شکست بخورد.

 

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 1

کل نظرات :1

  • رضا - املش

    تاریخ : ۲۷ - فروردین - ۱۳۹۵

    بسیاری از امامان ارجمند موقت جمعه واقعا هیچ سنخیتی با این مسئولیت بسیار مهم که البته پاسخگو هم در مقابل اعمال و گفته های خود به هیچ ارگانی نیستند ندارند بنا به روایات و عرف امام جمعه و جماعات باید جذابیت در لحن و بیان مناسب برای ایراد خطابه داشته باشد و….


    پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

کسب درآمد