کد خبر: 66363

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۲۷ - ۱۱:۵۴

امام جمعه رودسر:ایجاد کارگروه نظارت بر اجرای اقتصاد مقاومتی/بازار کالاهای تولیدی در منطقه ایجاد شود

خطبه های نمازجمعه امروز رودسر به امامت جماعت حجت الاسلام والمسلمین دستجردی در مسجد ملاامیرا این شهر برگزار شد.  به گزارش خبرنگار املش ما خطیب نمازجمعه رودسر در خطبه های نماز جمعه این شهر با تبریک ایام ماه رجب به کرامت انسانی پرداخت و گفت: روزی پاک و تسلط بر دیگر موجودات برخی از نعمت هایی […]

خطبه های نمازجمعه امروز رودسر به امامت جماعت حجت الاسلام والمسلمین دستجردی در مسجد ملاامیرا این شهر برگزار شد. 

امام جمعه رودسربه گزارش خبرنگار املش ما خطیب نمازجمعه رودسر در خطبه های نماز جمعه این شهر با تبریک ایام ماه رجب به کرامت انسانی پرداخت و گفت: روزی پاک و تسلط بر دیگر موجودات برخی از نعمت هایی است که خداوند به انسان عطا نموده است.

حجت الاسلام دستجردی افزود: امیرالمونین علی (ع) سیاست و مقام را یه عهد با خدا می داند و حکومت را به پا دارنده عدالت در جهان بر می شمرد و می فرماید: پرداخت مالیات توسط مردم باید صورت گیرد تا حکومت اسلامی اقدام به فقرزدایی کند.

وی با طرح پرسشی خطبه های نماز جمعه امروز را اینگونه ادامه داد که  آیا کشور به تجهیزات نظامی لازم داد و در جواب آن گفت: با توجه به قدرت غرب و شرق از لحاظ نظامی و تهدیدات دائمی آنان و همچنین تلاش دشمن برای تسلط و استعمار بر تمام دنیا باید از لحاظ نظامی آماده و مهیا باشیم.

امام جمعه رودسر اظهار داشت : دشمن در تلاش برای تغییر فرهنگ کشور است و برای همین در فضای مجازی سعی بر ایجاد تغییر فرهنگ در نسل های جدید دارد.

حجت الاسلام دستجردی خاطرنشان کرد:  باید با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در کشور مصونیت فرهنگی ایجاد نمائیم و بنیه نظامی خود را تقویت کنیم تا دشمنان نتوانند ما را حذف کنند.

وی تصریح کرد: برای نظارت بر اجرای اقتصاد مقاومتی در منطقه باید کارگروهی تاسیس شود و مسئولان دولتی باید با توجه به خصوصیات و استعداد های منطقه محصولاتی را برای کار تولیدی به جوانان ارائه داده و از نظر اقتصادی نیز از آنان حمایت نموده و بازاری برای کالاهای تولید شده ارائه کنند.

امام جمعه رودسر در پایان از جلوگیری بر کم فروشی و رعایئت مسائل شرعی در کسب و کار تاکید نمود و از مسئولان خواست نظارت کافی بر بازار داشته باشند.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد