کد خبر: 66333

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۲۶ - ۲۰:۳۵

بازدید فرماندار املش از سد پلرود+تصاویر

صبح امروز حسین اسماعیلیان فرماندار شهرستان املش از سد خاکی در حال احداث پلرود رحیم آباد بازدید و در جریان روند احداث آن قرار گرفت. به گزارش خبرنگار املش ما ، صبح امروز صبح امروز حسین اسماعیلیان فرماندار شهرستان املش از سد خاکی در حال احداث پلرود رحیم آباد بازدید و در جریان روند احداث آن […]

صبح امروز حسین اسماعیلیان فرماندار شهرستان املش از سد خاکی در حال احداث پلرود رحیم آباد بازدید و در جریان روند احداث آن قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار املش ما ، صبح امروز صبح امروز حسین اسماعیلیان فرماندار شهرستان املش از سد خاکی در حال احداث پلرود رحیم آباد بازدید و در جریان روند احداث آن قرار گرفت.

با ساخت این سد آب آشامیدنی شهرهای لنگرود ، رودسر ، کلاچای ، املش ، کومله ، واجارگاه و رحیم آباد تامین خواهد شد و آب مورد نیاز ۱۷ هزار و ۱۲۱ هکتار شالیزار و ۸ هزار و ۶۲۶ هکتار باغ چای نیز فراهم می شود .

براساس گزارش خبرنگار ما  ساخت سد پلرود از سال ۱۳۸۹ آغاز شده و قراراست تا پایان سال جاری (۱۳۹۵ ) آبگیری شود.

 

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 3

کل نظرات :2

 • شهروند

  تاریخ : ۲۶ - فروردین - ۱۳۹۵

  آقا بالاخره اسماعیلیان فرماندار املش رفت یا موندنی شده؟


  پاسخ دادن

 • رضا - املش

  تاریخ : ۲۷ - فروردین - ۱۳۹۵

  با کدوم عقل و منطق می شود پذیرفت آدمی که تنها سه چهار ماه به دوران بازنشستگی اش مانده آن هم در نزدیکی ایام انتخابات مجلس به عنوان فرماندار شهرستانی که یکی از رقبای اصلی انتخابات دهم مجلس اهلیت آن شهرستان را داشته به عنوان فرماندار معرفی نمایند با این اوصاف عدم رعایت اصل بی طرفی و جانبداری آقای فرماندار از نماینده منتخب دهم مجلس در حوزه انتخابیه شهرستانهای رودسر و املش با حاشیه های فراوانی که در روز انتخابات هفت اسفند به همراه داشت برای افکار عمومی مردم املش تامل برانگیز است


  پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

کسب درآمد