کد خبر: 66326

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۲۶ - ۶:۴۷

تقدیر از ۹۶ خادم طرح آرامش بهاری در رودسر و املش

همایش تجلیل از امناء و خادمین طرح آرامش بهاری شهرستان های رودسر و املش در سالن شهید جعفریان شهرستان رودسرگردید . به گزارش خبرنگار املش ما ، رییس اداره اوقاف و امور خیریه رودسر و املش گفت: ۵ سال است که طرح آرامش بهاری در رقاع متبرکه و امامزادگان در حال برگزاریست و هرسال این طرح […]

همایش تجلیل از امناء و خادمین طرح آرامش بهاری شهرستان های رودسر و املش در سالن شهید جعفریان شهرستان رودسرگردید .

به گزارش خبرنگار املش ما ، رییس اداره اوقاف و امور خیریه رودسر و املش گفت: ۵ سال است که طرح آرامش بهاری در رقاع متبرکه و امامزادگان در حال برگزاریست و هرسال این طرح با موفقیت های بیشتری سپری می شود .

حجت الاسلام پاکیزه افزود: در سال هایی که این طرح شروع نشده بود ، مردم به صورت خودجوش در بقاع حاضر میشدند که پس از اجرای این طرح برخیل مشتاقان افزونی پیدا نمود.

وی ادامه داد : ۱۷۰۰  نفر از امناء ، خدام و اعضای فرهنگی بقاع متبرکه در اجرای طرح آرامش بهاری بصورت افتخاری به زائرین و مسافرین خدمات دهی می نمودند که جای سپاس و تقدیر از تمامی این عزیزان دارد.

به گزارش خبرنگار ما ، در پایان مراسم از ۹۶ نفر از مربیان قرآنی ، مدیران فرهنگی ، امناء و خدام بقاع متبرکه تقدیر شد.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 3

کل نظرات :1

  • رضا - املش

    تاریخ : ۲۶ - فروردین - ۱۳۹۵

    اکثر مساجد شهرستان املش از وجود روحانی و امام جماعت توانمند و سخنور و آگاه به مسائل روز بی بهره است این در حالیست که آقای پاکیزه از تقدیر ۹۶ خادم طرح آرامش بهاری سخن می گوید ……


    پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

کسب درآمد