کد خبر: 66326

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۲۶ - ۶:۴۷

تقدیر از ۹۶ خادم طرح آرامش بهاری در رودسر و املش

همایش تجلیل از امناء و خادمین طرح آرامش بهاری شهرستان های رودسر و املش در سالن شهید جعفریان شهرستان رودسرگردید . به گزارش خبرنگار املش ما ، رییس اداره اوقاف و امور خیریه رودسر و املش گفت: ۵ سال است که طرح آرامش بهاری در رقاع متبرکه و امامزادگان در حال برگزاریست و هرسال این طرح […]

همایش تجلیل از امناء و خادمین طرح آرامش بهاری شهرستان های رودسر و املش در سالن شهید جعفریان شهرستان رودسرگردید .

به گزارش خبرنگار املش ما ، رییس اداره اوقاف و امور خیریه رودسر و املش گفت: ۵ سال است که طرح آرامش بهاری در رقاع متبرکه و امامزادگان در حال برگزاریست و هرسال این طرح با موفقیت های بیشتری سپری می شود .

حجت الاسلام پاکیزه افزود: در سال هایی که این طرح شروع نشده بود ، مردم به صورت خودجوش در بقاع حاضر میشدند که پس از اجرای این طرح برخیل مشتاقان افزونی پیدا نمود.

وی ادامه داد : ۱۷۰۰  نفر از امناء ، خدام و اعضای فرهنگی بقاع متبرکه در اجرای طرح آرامش بهاری بصورت افتخاری به زائرین و مسافرین خدمات دهی می نمودند که جای سپاس و تقدیر از تمامی این عزیزان دارد.

به گزارش خبرنگار ما ، در پایان مراسم از ۹۶ نفر از مربیان قرآنی ، مدیران فرهنگی ، امناء و خدام بقاع متبرکه تقدیر شد.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :1

  • رضا - املش

    تاریخ : ۲۶ - فروردین - ۱۳۹۵

    اکثر مساجد شهرستان املش از وجود روحانی و امام جماعت توانمند و سخنور و آگاه به مسائل روز بی بهره است این در حالیست که آقای پاکیزه از تقدیر ۹۶ خادم طرح آرامش بهاری سخن می گوید ……


    پاسخ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد