کد خبر: 66292

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۷:۳۷

فرماندار رودسر خبرداد: رشد دوبرابری صدور سند مالکیت روستایی نسبت به سال ۹۳

فرماندار رودسر گفت: سطح کیفی وکمی فعالیت بنیاد مسکن در شهرستان رودسر رشد چشمگیری داشته و اجرای طرحهای هادی و صدور سند مالکیت در شهرستان افزایش یافته است . به گزارش خبرنگار املش ما ،  فرماندار رودسر ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت امام دهم شیعیان و تبریک به مناسبت سی و هفتمین سال تأسیس […]

فرماندار رودسر گفت: سطح کیفی وکمی فعالیت بنیاد مسکن در شهرستان رودسر رشد چشمگیری داشته و اجرای طرحهای هادی و صدور سند مالکیت در شهرستان افزایش یافته است .

جانبازیبه گزارش خبرنگار املش ما ،  فرماندار رودسر ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت امام دهم شیعیان و تبریک به مناسبت سی و هفتمین سال تأسیس بنیاد مسکن گفت : سطح کیفی وکمی فعالیت بنیاد مسکن در شهرستان رودسر رشد چشمگیری داشته و اجرای طرحهای هادی و صدور سند مالکیت در شهرستان افزایش یافته است .

نماینده عالی دولت در ادامه سخنان خود با اشاره به ارتقاء رتبه سازمانی شهرستان در سطح استان افزود : رتبه سازمانی شهرستان در سطح استان از درجه ۳ به درجه ۲ ارتقاء پیدا کرده و این باعث افتخار شهرستان بوده و نشانه تلاش و کوشش همه مسئولان و همچنین کارهای انجام شده در سطح روستاهای این شهرستان می باشد .

امیرجانبازی رودسری از اجرای کامل طرح هادی در روستاهای بالای ۲۰ خانوار این شهرستان خبر داد و گفت : این رقم در سال ۹۳ حدود ۶۰ درصد و در سال ۹۴ به ۱۰۰ درصد ارتقاء پیدا کرده است .

وی همچنین به صدور ۴۰۴ جلد سند مالکیت روستایی در سال گذشته اشاره نمود و افزود : این رقم نسبت به سال ۹۳ که ۲۱۳ جلد بوده دو برابر رشد را نشان می دهد و تاکنون بیش از ۹۰۰۰ جلد سند مالکیت روستایی صادر شده است .

جانبازی با بیان اینکه در سال گذشته یک هزار و ۲۳۵ واحد مسکونی در سطح روستاهای شهرستان مقاوم سازی شده تصریح کرد: امسال ۵۴ واحد مسکن مهر در شهرستان رودسر به صاحبان آن ها واگذار می شود.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد