کد خبر: 66254

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۲۳ - ۵:۴۶

اسماعیلیان ۳ ماه نشده رفتنی شد/ درویش برای چندماه سرپرست فرمانداری املش

حسین اسماعیلیان که ۲۷ دی ماه ۹۴ فرماندار املش شده بود بازنشست شد و معاونش اسماعیل درویش سرپرست فرمانداری املش گردید. به گزارش خبرنگار املش ما ، حسین اسماعیلیان که ۲۷ دیماه سال ۹۴ فرماندار املش شده بود بدلیل بازنشستگی از فرمانداری خداحافظی کرد تا اسماعیل درویش بر مسند وی بنشیند. براساس شنیده ها اسماعیل درویش […]

حسین اسماعیلیان که ۲۷ دی ماه ۹۴ فرماندار املش شده بود بازنشست شد و معاونش اسماعیل درویش سرپرست فرمانداری املش گردید.

اسماعیلیان درویشبه گزارش خبرنگار املش ما ، حسین اسماعیلیان که ۲۷ دیماه سال ۹۴ فرماندار املش شده بود بدلیل بازنشستگی از فرمانداری خداحافظی کرد تا اسماعیل درویش بر مسند وی بنشیند.

براساس شنیده ها اسماعیل درویش فقط چندماهی قراراست سرپرست فرمانداری املش باشد تا فرماندار جدید این شهرستان که در مسیر گزینش قرار دارد معرفی گردد.

حال که درویش سرپرست فرمانداری املش را برعهده خواهد گرفت مهمترین وظیفه اش برطرف کردن مشکل آب شرب و کشاورزی شهرستان املش خواهد بود .

به گزارش خبرنگارما اسماعیل درویش ۲ مهرماه ۹۳ به سمت معاون فرمانداری املش معرفی شده بود.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 1

کل نظرات :2

 • رضا - املش

  تاریخ : ۲۳ - فروردین - ۱۳۹۵

  مهمترین اتفاق سیاسی اجتماعی در زمان مسئولیت آقای فرماندار محترم برادر بزگوار شهیدان اسماعلیان در سه جهار ماهه پایانی سال موضعگیریهای ایشان در انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان املش در هفت اسفند بودکه بنا بگفته برخی از شهروندان املشی و افراد مطلع در امور انتخابات شائبه طرفداری و جانبداری ایشان از نماینده منتخب دهم مجلس محرز و با حاشیه ها و گمانه زنی های فراوانی همراه بود .


  پاسخ

 • علی

  تاریخ : ۲۳ - فروردین - ۱۳۹۵

  رضا خان جو وگندم گران شده است……کمی تامل کردن کنار…..خوبه


  پاسخ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد