کد خبر: 66235

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۲۲ - ۲۰:۱۹

عصر امروز ؛ یادواره شهدای تبلیغات دفاع مقدس در املش برگزار شد

عصر امروز یادواره طلبه شهید جبار رمضانی شهید شاخص تبلیغات دفاع مقدس در راستای کنگره ۸۰۰۰ شهید گیلان در مصلی نمازجمعه املش برگزار شد. به گزارش خبرنگار املش ما ، سردار محمد علی آسودی در یادواره تبلیغات دفاع مقدس که در شهرستان املش برگزار شده بود، گفت: شهدا اصلی ترین و برترین  مولفه های قدرت نرم […]

عصر امروز یادواره طلبه شهید جبار رمضانی شهید شاخص تبلیغات دفاع مقدس در راستای کنگره ۸۰۰۰ شهید گیلان در مصلی نمازجمعه املش برگزار شد.

یادواره شهدای تبلیغات املش (22)به گزارش خبرنگار املش ما ، سردار محمد علی آسودی در یادواره تبلیغات دفاع مقدس که در شهرستان املش برگزار شده بود، گفت: شهدا اصلی ترین و برترین  مولفه های قدرت نرم ما هستند که اگر به خوبی شناسانده شوند بهره های فراوانی از آن خواهیم برد.

مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران اظهار داشت: شهدا در بین همه اقشار جامعه  جایگاه و احترام خاصی را برخوردارند و اگر بتوانیم پیام شهدا را به خوبی به جامعه  منتقل کنیم موفقیت های ملت مان بیشتر خواهد شد.

این یادگار دفاع مقدس افزود: باید پیام شهدا را آنچنان که آنها خواستند و با همان ادبیات شان به نسل های آینده منتقل کنیم زیرا که این پیام ها چون بر جان و دل می نشیند کشور را از انواع آسیب ها بیمه خواهد کرد.

سردار آسودی به خاطراتی از دوران دفاع مقدس پرداخت و گفت: در آن زمانی که مسئولیت تبلیغات جبهه و جنگ قرارگاه کربلا بر عهده اش بود کامیون های کمک های مردمی از رشت توسط مرحوم احسان بخش  راهی جبهه ها میشد و این ارسال کمک ها فرآیند تبلیغاتی بود که در مساجد و بین مردم در حد وسیع انجام میشد.

 

وی خاطرنشان کرد: در جبهه بسیاری از ماه ها هیچگونه عملیاتی نداشتیم و برای آنکه روحیه نیروها تضعیف نشود ، حضور و کمک علما و بچه های تبلیغات روحیه معنوی، روحی و روانی رزمندگان را آماده می نمودند.

مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران ادامه داد : مبلغان دینی در پشت جبهه و خط مقدم جبهه کارهای تبلیغی زیادی در ۳۳ محور و عناوین انجام می دادند تا روحیه رزمندگان حفظ شود و با زنده کردن روحیه ایثارگری و شهادت طلبی در بین مردم و جوانان و نوجوانان بسیجی آنان را از عنصر معنویت برخوردار می کردند.

سردار آسودی تصریح کرد: دفاع مقدس تمام معادلات دشمنان را بر‌هم زد و شهدا در شب‌ های عملیات دعا می‌خواندند و حلالیت می‌طلبیدند و می‌دانستند که ممکن است شهید شوند.

به گزارش خبرنگارما ، ۱۶ یادواره موضوعی در ۱۶ شهرستان در راستای کنگره ۸۰۰۰ شهید گیلان در حال برگزاریست.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد